W zdrowym ciele zdrowy duch

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Jak myślisz ile wytrzymasz przed komputerem ciągle myśląc o swoim biznesie i ciągle coś klikając i poprawiając przy swoich internetowych projektach dotyczących zarabiania w internecie ? – jak by nie odpowiedział to prawda jest jedna – NIEDŁUGO

Kiedyś zapisałem się na darmowy kurs pozycjonowania. Rzecz polegała na tym iż przez chyba 10 dni dostawałem co dzień wskazówki dotyczące pozycjonowania powiedzmy że były to swojego rodzaju lekcje. Pod koniec kursu dostałem wskazówki dotyczące częstego picia wody i ogólnie dbania o swoją kondycję fizyczną. Pomyślałem: czy im się pomyliły kursy ? przecież ja mam się uczyć pozycjonowania. Ale po około dwóch miesiąca intensywnego zajmowania się zarabianiem w internecie i odniesieniu pierwszych sukcesów dopadł mnie dołek zdrowotny. Cała dwójka moich dzieciaków się pochorowała i zapomniałem na tydzień czasu że w ogóle mam biznes. Nic się dla mnie nie liczyło tylko dom praca lekarze i zdrowie. Po tym tygodniu gdy wreszcie słoneczko zaświeciła na zdrowotną sferą mojej rodziny zasiadłem przed komputerem pośledziłem statystyki które nie były najgorsze (wpadło parę euro). Pomyślałem przez chwile o co mi w ogóle w tym moim projekcie o zarabianiu w internecie chodziło ? a po chwili miałem około dziesięć nowych pomysłów na zarabianie w internecie siedząc sobie w domu i popijając ciepłą herbatę. Jeden z nich od razu wprowadziłem w życie (zobacz) na inne na razie zabrakło czasu.

Myślę że w ciągu dwóch tygodni co najmniej trzy pomysły przynoszące zyski z internetu wprowadzę w życie o czym nie omieszkam się pochwalić. Ponadto chodzi mi po głowie fajny pomysł z cyku dochód pasywny który na razie dopieszczam na kartce.
Co wynika z powyższych spostrzeże że tak naprawdę w każdym biznesie a szczególnie internetowym zarabianiu najważniejsze jest zdrowie i spokój psychiczny. Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać swój potencjał a mając odpowiednio doprecyzowany projekt co do tematu (zobacz) pomysłów na wpisy i działania nie zabraknie.

Powtarzam zadbajcie o swoje zdrowie to podstawa sukcesu jak się okazuje zrozumiałem to dopiero jak sam tego doświadczyłem.

Rozkręcajcie swoje internetowe biznesy zarabiające dla was w internecie. Idea piękna i warta grzechu. Do dzieła zarabiajcie przez internet i chwalcie się sowimi spostrzeżeniami a takim jak my domowym biznesmenom będzie łatwiej.