Pozycjonowanie stron – SEO

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Kolejny mój krok w stronę domowej optymalizacji (pozycjonowanie SEO) to dodanie wtyczek społecznościowych do Facebook, Google Plus i Twitter. Co z tego wyniknie ? okaże się niedługo.

Każdemu kto zarabia w internecie na stronach www blogach czy portalach zależy na jak największej liczbie odwiedzających szczególnie tych, którzy są zainteresowani jego ofertą.
Aby wygrać walkę o klienta z konkurencją zarabiającą w internecie (dowody zarabiania w internecie) niezbędne jest pozycjonowanie. Nie jest to sztuka łatwa. Aby dobrze wypaść w google nasze seo (pozycjonowanie) powinniśmy mieć bardzo dobrze opanowane albo zlecone prawdziwym fachowcom.

Jest wiele technik stosowanych przez pozycjonerów aby znaleźć się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google.
Na popularność strony ocenianą przez Google wpływa ilość odwiedzających.

Jak zapewnić sobie ich stały wzrost ?

Wielu pozycjonerów stosuje i zaleca korzystanie z dobrodziejstw portali społecznościowych. Ja osobiście jestem trochę aspołecznościowy ale w ramach testów postanowiłem udostępnić wtyczkę do Facebook (lubię to), Twitter i Google Plus.
Nie ukrywam iż uległem urokowi możliwości szybkiego rozpowszechniania na przykład linków do stron dzięki opcjom chociażby lubię to na facebook.

Teoretycznie dodane przeze mnie wtyczki powinny przełożyć się na wzrost liczby odwiedzających ale czy tak będzie ? pożyjemy zobaczymy.

Teraz pozostało tylko czekać czy się to całe społecznościowe zagranie przełoży na cokolwiek.

Pożyjemy zobaczymy.