Zarabianie na polecaniu produktów

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Katarzyna, to mama wychowująca trójkę dzieci w Irlandii. Pracując dorywczo, zdecydowała się na nowy projekt, o którym opowiada w poniższym wpisie. Biznes Katarzyny, to zarabianie na polecaniu produktów. Angażując się w pomysł Katarzyny, będziesz zdobywać kolejne kontakty i rozwiązywał problemy klientów, polecając produkty pierwszej potrzeby czy dermokosmetyki. Jeśli chcesz poznać na czym polega działalność Katarzyny i jak możesz zarobić w jej projekcie – koniecznie przeczytaj ten wywiad. Wszystkie pytania dotyczące możliwości dołączenia do programu możesz kierować bezpośrednio do Katarzyny.

Sylwetka

Mam  na  imię Kasia, jestem szczęśliwa żona i mama 3 dzieci. Od 5 lat mieszkam w Irlandii. Na co dzień zajmuję się swoimi pociechami, pracuje dorywczo jako pomoc domowa. W wolnej chwili rozwijam się pracując online, co daje mi dużo radości, gdyż każda zapracowana mama potrzebuje tez zrobić coś dla siebie, a ta praca, którą opiszę poniżej jest genialna:)

Na czym polega Twój projekt?

Mój projekt polega na budowaniu sieci stałych klientów, reklamowaniu produktów( w naszym przypadku są to produkty pierwszej potrzeby, oparte  na ziołach leczniczych, naturalne dermokosmetyki). Praca, ta polega także na zdobywaniu rynku oraz pozyskiwaniu liderów poprzez darmowe szkolenia oraz spotkania.

W jaki sposób zarabia Twój projekt?

 

Jeżeli decydujesz się na współpracę, stajesz się partnerem producenta i korzystasz ze stałych zniżek na produkty – aż do -25%. Poprzez system, w którym działamy, możemy osiągać niezależność finansową, tworzymy dochód pasywny-dziedziczony. Nawet jeśli nie pracujemy, pieniążki zarabiają się same ( jeśli mamy już swoja sieć kontaktów).

Kto może dołączyć do Twojego projektu?

Dołączyć do nas może każdy, kto myśli poważnie o biznesie, kto jest ambitny i kreatywny. Każdy kto uparcie dąży do celu i nie poddaje się po 1 porażce oraz każdy, kto nie czeka aż, ktoś wyżej zrobi wszystko za niego:)

Ile można zarobić na współpracy z Tobą?

Zarobki zależą od zaangażowania, od tego jak poważnie traktujesz tą pracę. Ważny jest też czas, to ile czasu poświęcasz na swój rozwój, na szkolenia oraz spotkania. Zarobki będą proporcjonalne do obrotu twojej sieci.

Jakie masz dalsze plany rozwoju projektu?

Zdobywać klientów poprzez szczere rozmowy, poprzez odkrywanie bólu w ich życiu oraz poprzez pomoc w tym bólu . Chcę pomagać ludziom, zrozumieć, że praca online to też praca, która pozwala osiągać różnorakie sukcesy. Chcę pomagać ludziom zdobywać ich cele i marzenia poprzez niezależność finansową – to jest mój cel!

Jeśli zainteresował Cię opis projektu Katarzyny, możesz łatwo nawiązać z nią kontakt:

Katarzyna Słaba
tel: +44 7843878452
Można mnie znaleźć również na fb.

Zarabiaj na pracy z domu


Zarabianie na polecaniu produktów, to nie jedyny pomysł na pracę z domu. Jeśli szukasz kolejnych pomysłów na pracę w domu, to koniecznie zajrzyj do kategorii inspiracje – znajdziesz tu wiele ciekawych sylwetek i różnorodne pomysły na biznes.  Swój biznes możesz rozpocząć od założenia własnej strony www, cały opis pojawił się tu: Jak założyć bloga krok po kroku w 2018 – poradnik dla początkujących. Sprawdź też moje pomysły na pracę w domu online.