Jak skutecznie zarabiać na www przez internet.

Zarabianie na www w internecie to nie „bułka z masłem” ?! myślisz że jak już zapisałeś się do kilku serwisów to kasa sama wpadnie Ci na konto !? tak na prawdę to początek wielkiej przygody – zarabiania przez internet.

internecie da się zarobić ale trzeba to traktować poważnie z resztą jak każdą zarobkową pracę.

Zapamiętaj !
Żadna fortuna nie powstała w tydzień !

To co cechuje osoby zarabiające na www przez internet to :

1. Wytrwałość.
2. Sumienność.
3. Systematyka.
4. Wytrwałość
5. Sumienność
6. Systematyka

A cha czy podałem już te najważniejsze ?

dla przypomnienia podaje raz jeszcze :

7. Wytrwałość
8. Sumienność
9. Systematyka.

To nie żart !!

Jest wiele sposobów na zarobek przez internet przy naszym minimalnym nakładzie pracy ale nie oszukujmy się. Za wiele się na takich metodach samemu się nie zarobi.

I tu kłania się wytrwałość (pkt 1) która pomoże nam przetrwać ciężkie początki i znikome zarobki w pierwszych dniach.

Sumienność (pkt 2) jest niezbędna ponieważ jeżeli to co robisz traktujesz jako pracę choćbyś to robił nawet tylko 20 min dziennie ale podchodząc do tego jak do pracy musisz to robić sumiennie.

Systematyka (pkt 3) to jest to co pozwoli nam na osiągnięcie maksymalnych kwot jakie możemy zarobić na www sami ponieważ tylko systematyczna praca na przykład 20 min ale każdego dnia (no dobra co jakiś czas można zrobić sobie przerwę) pozwoli na osiąganie zarobków w internecie.

Punkt 4 dotyczy znowu wytrwałości tym razem dotyczącej budowania własnych zespołów poleconych, list mailingowych itp. Nic od razu. Żadna fortuna nie powstała w tydzień. Ci którzy zarabiają po 50 $ z jednego systemu ( a uczestniczą w kilku – też do tego dążymy oczywiście) pracowali na to dobre kilka miesięcy (ale i tak się opłaca).

Punkt 5 to sumienność – określiłbym ją tutaj jako sposób zdobywania i informowania osób poleconych. Nie ma co nakłaniać na siłę bo w dłuższym czasie i tak korzyści z takiego poleconego mieć nie będziemy. Lepiej włożyć trochę wysiłku i dokładnie komuś przedstawić opis działania systemu i na czym się zarabia w internecie. Taka świadoma osoba na pewno będzie aktywnym uczestnikiem programów a mało tego jako osoba przekonana co do decyzji przyciągnie kilka innych osób. Dzięki temu nasz zespół zacznie się rozrastać, a oto nam przecież chodzi, i zarabiać konkretne pieniądze w internecie. Gdy przekonasz osoby do siebie swoją rzetelnością i fachowością to może one podzielą się z Tobą swoimi pomysłami zarabiania na www, z których wspólnie może jakiś zrealizujecie.

Punkt 6 to systematyka, czyli krótko mówiąc powoli ale systematycznie (stale) przedstawiać i reklamować programy w których bierzemy udział i w których chcemy budować własne zespoły poleconych. A co do pisania artykułów to systematyczne powrania do wcześniejszych wpisów i ulepszanie ich pod kątem SEO dzięki doświadczeniom, które się zdobyło.

Punkt 7,8 i 9 mają zastosowanie do każdego z punktów od 1 do 6, do każdego z nich należy podejść wytrwale, sumiennie i systematycznie.

Tak podchodząc do zarabiania pieniędzy w internecie jesteś skazany na sukces !

Muszę napisać że dostałem na prawdę dużo maili po tym artykule że jest na prawdę dobry i mocno prawdziwy. Trochę pisany inaczej niż inne w sieci o zarabianiu na www, które reklamują jakieś systemy do zarabiania przez internet ogromnych kwot.

Cieszy mnie że zdobywałem wasze uznanie, a przynajmniej niektórych z was.