Darmowa loteria z nagrodami – KINGOLOTTO

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Darmowa loteria z nieprzeciętnymi nagrodami.

NIESTETY PRZESTAŁA JUŻ DZIAŁAĆ :(

Zupełnie za darmo się zapisujemy w kingolotto i obstawiamy cyfry na aż dziesięciu kuponach (coś jak w totolotek tylko że tu za darmo). Codziennie następuje losowanie i wiadomo kto trafia to wygrywa.

Najfajniejsze jest to że wystarczy trafić chociaż jedną cyfrę co nie jest trudne przy dziesięciu kuponach aby dostać 10 punktów. Punkty z wszystkich losowań są sumowane a potem możemy je wymieniać na nagrody w tamtejszym sklepiku. Ja w pierwszy dzień trafiłem w sumie 6 cyfr z dziesięciu kuponów i zainkasowałem 60 punktów. I tak z ciekawszych rzeczy ze sklepiku to odtwarzacz mp3 sweex silver mp301 2gb dostępny za 60 000 pkt. Niby trochę dużo ale niezapominajce iż gracie za darmo i to dziesięcioma kuponami co dzień.

 

Wygrana na 10 (specjalnym) kuponie :
6 poprawnych numerów=pakiet HI Tech
5 poprawnych numerów=bon podarunkowy 100 PLN

Wygrana na kuponie 1 do 9 :
6 poprawnych kuponów=wakacje marzeń o wartości do 5000PLN
5 poprawnych numerów=bon podarunkowy 50 PLN

Wygrana na kuponie 1 do 10 :
4 poprawne numery=150 punktów
3 poprawne numery=40 punktów

Wygrana na kuponie 1 do 10 :
2 poprawne numery=25 punktów
1 poprawne numery=10 punktów

Oprócz tego za posiadane punkty można nabyć losy do tomboli gdzie również bierzemy udział w losowania nagród rzeczowych takich jak telefony itp.
Oprócz tego prowadzony jest ranking w którym to zgromadzone punkty w danym okresie konkursowym decydują o naszej lokacie i oczywiście najlepszy wygrywa określoną nagrodę rzeczową.

Dodatkowo organizowane są losowania specjalne ze specjalnymi nagrodami.
Wszystkie te losowania są za darmo więc nic nie wydając masz możliwość wygrania fajnych rzeczy.
Zapraszam ! dajcie sobie szanse ! Ja ją dałem i od wczoraj gram !

Ale tak naprawdę nie ma nic za darmo. Po wyborze właściwych numerów aby zgłosić kupon do losowania należy kliknąć na jeden z proponowanych banerów. Oczywiście banery są reklamami produktów serwisów itd. Przypomina mi to sposób troszeczkę metodę zarabiania polegającą na odwiedzaniu polecanych stron ( o której pisałem Tutaj podać link) tylko że cały zysk zabiera kingolotto a użytkownikom daje szanse na nagrody. Ogólnie bardzo fajny i ciekawy pomysł przy którym przy okazji można troszeczkę się zrelaksować i pomarzyć.

Jak dla mnie ciekawy to ciekawe miejsce bo gromadzi użytkowników z podejściem rozrywkowym do życia a zaraz szukającym szczęścia chociażby w loterii. Oczywiście nic nie wydając własnych środków finansowych można wygrać na przykład wakacyjny wyjazd albo jedną z mnóstwa nagród rzeczowych, a dal posiadaczy stron WWW lub serwisów to ciekawe miejsce na zareklamowanie się.

NIESTETY PRZESTAŁA JUŻ DZIAŁAĆ :(