Zarabianie na reklamie – ImperiumReklamy.com

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

www.imperiumreklamy.com – zarabiamy przez internet na reklamach w postaci odwiedzania poleconych linków, czytania maili oraz na zbudowanej grupie osób poleconych.

Ostatnio trafiłem na serwis www.imperiumreklamy.com w którym mamy możliwość zarabiania w internecie zaraz po zarejestrowaniu tutaj dostaje się dostęp do kategorii płatnych klików w które się klika i zarabia (są to linki do reklamowanych serwisów i po kliknięciu w taki link przenoszeni jesteśmy do serwisu reklamodawcy i jednocześnie zarabiamy). Po za tym dostaje się płatne maile z których też się zarabia.

Prawdą jest iż są to grosze ale jak już ostatnio pisałem grosz do grosza itd.
Co najważniejsze można mieć procent od osób poleconych dzięki czemu zebranie minimalnej kwoty 15zł lub 5zł w przypadku doładowania telefonu staje się łatwiejsze i szybsze.

Program dokładnie realizuje idee zarabiania w domu przez internet.
Nie czekaj tylko startuj i zacznij zarabiać !

Ja w pierwszy dzień zarobiłem siedząc w domu ponad 10gr niby nic ale następnego dnia w 3 min znowu kilka groszy. Gdybym miał grupę osób poleconych to chyba minimum wypłaty czyli 15 zł uzbierałbym stosunkowo szybko.

Ponad to w systemie możemy wykupić reklamy dla własnych serwisów za niewielkie pieniądze i tak na przykład:
— 250 gwarantowanych wejść – 3.30 zł
— 500 gwarantowanych wejść – 6.60 zł
— 1000 gwarantowanych wejść – 13.20 zł

oglądalność naszego serwisu.
Idea ciekawa i warta przetestowania.

Jak na tym zarobie to się pochwale bo niedługo mam zamiar uruchomić kategorie „zarobki” gdzie będę publikował miesięczne dochody z zarobkowego prowadzenia bloga z domu.

Frazy, które Was tu skierowały:

  • imperium reklamy opinie