NA TYM ZARABIAM

Na tym zarabiam w internecie – PLAN JAK EFEKTYWNIE ZARABIAĆ W INTERNECIE


Największym moim projektem 
zarabiania w internecie jest właśnie www.dochodowyblog.pl który stworzyłem według planu własnego autorstwa. PLAN – SPRAWDŹ – WYKORZYSTAJ – ZARABIAJ

Krótko mówiąc Ameryki nie odkryłem bo moja cała idea zarabiania polega na ZARABIANIU NA REKLAMACH różnymi metodami. Najważniejsze z nich to Google Adsense oraz kilka systemów partnerskich i sieci afiliacyjnych.

Najważniejsze dla każdego kto chce zarabiać w internecie powinny być zasady i sposoby podejścia do tego biznesu opisane tutaj

W chwili obecnej koncentruje się na programach partnerskich bo w nich zacząłem zarabiać satysfakcjonujące mnie kwoty.

Od września 2012 koncentruje się przede wszystkim na zarabianiu z Google Adsense. Inne metody pomimo iż dały zarobić na dłuższa metę przegrały z Adsense. Google Adsense okazało się najstabilniejszym, najpewniejszym i najmniej problemowym sposobem na zarabianie w internecie. O ewentualnych sukcesach będę informował na bieżąco.

Lecz swoje zarabianie zaczynałem od BUXówh (ogólnie zarabia się tam na reklamie). Po kilku miesiącach przeanalizowałem tą metodę i stwierdziłem iż czas poświęcony na te systemy jest zbyt duży względem zysków jakie osiągam więc czym prędzej zaprzestałem tej metody. Jedno co mogę powiedzieć to to że przez ten czas klikania wiele się dowiedziałem o zarabianiu w internecie i wiele mi się w głowie poukładało. Można na samym początku zacząć i od tego a zaraz po tym jak zaczniecie wyciągać pewne wnioski , które dla was będą bezcenne zaprzestańcie tych metod i wkroczcie na wyższy poziom zarabiania. Wszystkie tego typu systemu szybko się kończą.

Przypominam wszystkim że to co jest pewne to “śmierć i podatki” ???? więc jeśli nie wiecie jak poradzić sobie z zapłaceniem podatku zajrzyjcie tutaj – Jak zapłacić podatek od zysków ze trony internetowej ?