Zarabianie z DuoLife dzięki softmarketingowi – Daniel Gać

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Daniel, to przedsiębiorca z krwi i kości. jak pisze na swojej stronie: “Zarabianie w sieci jest możliwe! Internetowi milionerzy to nie wymysł, a rzeczywistość.”. W poniższym krótkim wywiadzie Daniel odsłania przed Tobą kulisy swojej pracy.

Praca Daniela polega na budowaniu struktury sprzedaży w ramach systemu DuoLife i polecaniu produktów tej firmy. Sprawdź koniecznie ten pomysł na biznes z domu. Być może będziesz mógł współpracować z Danielem.

Zarabianie z DuoLife – Daniel Gać

Sylwetka

Cześć, nazywam się Daniel Gać i mam 25 lat. Na co dzień pracuję fizycznie, a dodatkowo zajmuję się rozwojem osobistym i marketingiem internetowym. Od około pół roku zarabiam przez Internet.

Na czym polega Twój projekt?

Zawsze chciałem zajmować się rzeczami przyjemnymi i pożytecznymi zarazem, dlatego rozpocząłem współpracę z DuoLife. Dzięki współpracy z tą firmą mogę dbać o swoje zdrowie poprzez wysokiej jakości naturalną suplementację, a jednocześnie zarabiać, co bardzo wszystkim polecam. Dbać o zdrowie chce każdy, ale nie wie, że można dodatkowo na tym zarobić.

Jak zarabiać z DuoLife?

W jaki sposób zarabia Twój projekt?

Nowoczesny Softmarketing łączy w sobie zdrowie, rozwój osobisty oraz biznes.
Pierwsza możliwość opiera się na sprzedaży produktów. Chcę zaznaczyć, że dołączając do współpracy z DuoLife otrzymujesz już na początku zniżkę 30-40% na zakup produktów.

Druga możliwość to budowanie struktury ludzi, którzy chcą zarabiać przez Internet i również można zajmować się sprzedażą produktów, tworząc relacje międzyludzkie oparte na rozwoju osobistym i współpracy.

Ja skupiłem się na budowaniu swojej struktury, a sprzedaż traktuję jako dodatek, żeby pokazać możliwość zarabiania przez internet, a jednocześnie propagować idee dbania o zdrowie w coraz szerszym gronie ludzi.

Najlepsze jest to, że praktycznie nie musisz wychodzić z domu, żeby pracować. Możesz wykorzystać możliwości jakie dają kanały social media tj. Facebook,YouTube, Instagram, Twitter, Google+ i co tylko chcesz. Nie musisz wychodzić z domu w siarczysty mróz, ani przez 8 godzin być zależnym od pracodawcy, który obserwuje każdy Twój krok.

Tutaj to Ty jesteś swoim szefem, jesteś niezależny, pracujesz z kim chcesz, bo sam wybierasz sobie partnerów, których zapraszasz do swojego biznesu. Nikt też nie liczy Twojego czasu, sam wybierasz kiedy, gdzie i jak dużo czasu chcesz poświęcić na pracę. Wszystko zależy od Ciebie.

Twoja motywacja w tej sytuacji jest inna niż pracując na etacie, bo w tym przypadku rozwijasz swój biznes i mnożysz dochody a nie pomagasz budować potęgę swojemu szefowi, który dzięki Tobie spełnia swoje marzenia.

Pomyśl o sobie już dziś, po której stronie chcesz być, a wtedy wszystko będzie jasne ☺ Wystarczy, że lubisz pracę z ludźmi, o resztę się nie martw, bo masz wsparcie w zespole, któremu uwierz, że zależy, żebyś osiągnął sukces.

Jak zacząć współpracę z DuoLife?

Kto może dołączyć do Twojego biznesu?

Każdy, kto chce budować swoją niezależność finansową, a przy tym dbać o zdrowie może zająć się tym biznesem. Nie musi mieć żadnego doświadczenia, tak naprawdę liczy się zaangażowanie i determinacja do osiągnięcia celu.

Dajemy mocne wsparcie całego zespołu na samym początku jak i dalszych etapach a także cały czas nowe osoby jak i każdy z nas bierze udział w szkoleniach organizowanych specjalnie po to, żeby wzmocnić naszą pewność siebie i poszerzać umiejętności. Warunek konieczny to ukończone 18 lat. Dużym plusem jest dziedziczność, moja praca nigdy nie pójdzie na marne, ubezpieczam tym samym przyszłość rodziny.

Ile można zarobić na współpracy z DuoLife?

Ile można zarobić na współpracy z Tobą?

Jeśli jesteś mocno zaangażowany i zdeterminowany możesz zarobić naprawdę dużo, tylko dzięki temu osiągniesz swój zamierzony cel. Pytanie ile jest pojęciem względnym, ponieważ każda suma jest dla każdego inaczej rozumiana. W ciągu zaledwie kilku miesięcy dojdziesz do stałej wypłaty w wysokości średniej krajowej. To tylko na początek, bo potem apetyt rośnie coraz większy, a jak już dobrze poznasz biznes to będzie szło Ci coraz lepiej a zarobki będą rosły szybciej.

Jakie masz dalsze plany rozwoju projektu?

Moim głównym celem jest powiększanie swojego zespołu, rozwijanie struktury oraz siebie samego. Ta  praca jest świetna dlatego, że budując swój biznes przy okazji pomagam innym ludziom budować ich strukturę. Wymieniamy się doświadczeniami, pomnażamy nasze zyski i dążymy do celów.

DuoLife wynagradza naszą pracę dodatkowymi premiami, bonusami, wycieczkami a prawdziwą wisienką na torcie jest luksusowy, nowy samochód. Pracując w normalnej pracy w moim wieku na pewno nie mógłbym sobie na taki pozwolić przez długi czas, a tutaj jest to możliwe. Wszystko zależy jak mocno jest się ukierunkowanym na cel. Wiara w swoje możliwości i systematyczna praca to gwarant dojścia do sukcesu.

Dane do kontaktu dla potencjalnie zainteresowanych:

Imię i nazwisko: Daniel Gać

telefon: 792-756-777

adres e-mail: danielgac7@gmail.com

strona internetowa: www.danielgac.pl

___

Jeśli interesuje Cię więcej przykładów na pomysły na pracę w domu, to koniecznie odwiedź kategorię dla tego wpisuj. Ze swojej strony chcę Ci także polecić moje wpisy na temat: pozycjonowanie bloga w internecie.