Zarabianie na polecaniu usług i odszkodowań – Agata Zalewska

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Agata, to przesympatyczna i bardzo pomocna mama dwójki chłopców. Agata poszukiwała rozwiązania na pracę z domu, tak by móc łączyć pracę z rodziną, nie tracąc przy tym kontaktu z synami. Agata znalazła swój pomysł na pracę z domu, projekt – którego jest liderem. Biznes Agaty, to zarabianie na polecaniu usług i odszkodowań. Angażując się w pomysł Agaty, będziesz zdobywać kolejne kontakty i pomagać w uzyskiwaniu odszkodowań np. za spam. Jeśli chcesz poznać na czym polega działalność Agaty i jak możesz zarobić w jej projekcie – koniecznie przeczytaj ten wywiad. Wszystkie pytania dotyczące możliwości dołączenia do programu możesz kierować bezpośrednio do Katarzyny.

Zarabianie na polecaniu usług i odszkodowań

Sylwetka

Mam  na  imię Agata w tym roku skończyłam 30 lat. Przede wszystkim jestem podwójną mamą dwóch cudownych chłopaków Franka i Leona oraz potrójną nianią u siebie w domu. Na stanie ten sam mąż od 6 lat, a od niedawna naszej rodzinie towarzyszy także szczurek ,,Kiko” Ze względu na to, że rodzina odgrywa dla mnie kluczową rolę żaden etat nie jest mi po drodze. Z wykształcenia jestem promotorem zdrowia, ale postawiłam na pracę online żeby móc być z dziećmi, pracować w zaciszu swojego domu. Jestem szczęśliwa, rozwijam się i mam kontakt z ludźmi, a jednocześnie nie jestem rozdarta między domem, a pracą zawodową. Lubię spływy kajakowe, dobrą kawę ze spienionym mlekiem i syropem oraz pomaganie innym – swego czasu byłam wolontariuszką w różnych miejscach. Pracowałam także jako asystent dydaktyczny osoby niepełnosprawnej.

Na czym polega Twój projekt?

W Internecie znalazłam swoje miejsce w branży prawnej – współpracuje z platformą prawnik 2.0. Platforma łączy klientów z prawnikami. Jestem zarówno klientem jak i partnerem. Należę do jednego z top liderów i skupiam się głównie na odszkodowaniach za spam mailowy, który jest niezgodny z prawem, a wciąż powszechny. Nie trzeba mieć wiedzy z zakresu prawa, bowiem sprawami zajmują się prawnicy z aplikacją, a wszystko odbywa się online. Klientem jestem od samego początku tzn. od 10.10.2017 roku obecnie mam 29 swoich spraw ( to jeszcze nie wszystko) oraz ponad 20-stu klientów i jednego partnera.

Zarabianie na polecaniu usług i odszkodowań – jak?

W jaki sposób zarabia Twój projekt?

Przy pomocą platformy prawnik 2.0 można uzyskać odszkodowanie za niepożądaną korespondencję mailową, czyli spam mailowy, który znajduję się na naszych skrzynkach mailowych – w grę wchodzą wiadomości spam, odebrane jak i kosz od 1.01.2015 roku. Kopię spamu przesyłamy do weryfikacji wraz z wypełnionym zgłoszeniem – sprawami zajmują się prawnicy z aplikacją. Dodatkowo można polecać program i zarabiać prowizję z odszkodowań innych.

Od połowy stycznia można zgłaszać także inne sprawy takie jak: smsy, na które nie wyraziliśmy zgody np. od wróżek, konkursy, opóźnione loty, błędy medyczne, błędy weterynaryjne, windykacja, polisolokaty, odszkodowania za kredyty we frankach czy bezpodstawne opłaty przy kredytach hipotecznych oraz inne sprawy, z którymi mamy problem.

Zgłoszenie sprawy, ich wycena i weryfikacja są bezpłatne poza spamem mailowym- tutaj są symboliczne opłaty – 1 zł zgłoszenie spamu do weryfikacji, a następnie opłata 19 zł za jedno roszczenie – są to takie koszty jak:listy polecone, znaczki, tusz,toner. Warto dodać, że sprawy można opłacać w dowolnym czasie i kolejności np. można opłacić jedną sprawę a resztę już z odszkodowań.

Kto może dołączyć do Twojego projektu?

To projekt dla osób, które irytuje spam mailowy oraz łamanie prawa przez duże firmy. Myślę, że może on zaciekawić szczególnie osoby nieśmiałe czy mamy będące w domu ze swoimi dziećmi – gdyż zarówno polecanie jak i rozmowy nie są konieczne. To ciekawe rozwiązanie dla osób, które w Internecie postawiły na ebroker, m2m czy inne programy z branży ubezpieczeń, odszkodowań czy finansów.

W swoim zespole mam bardzo różne osoby – maturzystę, studentów, młode mamy. To fajna opcja dla osób, które nie są przekonane do dużej inwestycji czy polecania czegokolwiek np. produktów z branży Wellness. Sukces programu to odwrócenie ról – tutaj duże firmy płacą nam odszkodowania za łamanie prawa, świeży, ciekawy projekt, możliwość zarobku będąc tylko klientem oraz to, że wszystko odbywa się online bez wychodzenia z domu. Myślę, że wiele osób,które poszukują pracy online czy odnalazły już swoje miejsce w tym wirtualnym świecie te argumenty przekonają.

Ile można zarobić na polecaniu usług i odszkodowań?

Ile można zarobić na współpracy z Tobą?

Możliwości finansowe dla klientów prawnik 2.0: średnia kwota odszkodowania za jedną sprawę dotyczącą spamu mailowego wynosi 2 tysiące złotych – jest to wnioskowana wyjściowa kwota. W 95% udaję się ją uzyskać, z tego 40% i vat jest dla firmy a reszta bezpośrednio na konto klienta, nie ma tu podatku, bo to odszkodowanie.

Najniższa kwota odszkodowania za spam mailowy wyniosła jak do tej pory 360 zł. Jeśli chodzi o odszkodowania za smsy – kwota wyjściowa jest taka sama jak przy roszczeniach dotyczących odszkodowań za spam mailowy. Inne sprawy- wszystko indywidualnie, a prowizja dla prawnik 2.0 wynosi do 25%. Możliwości finansowe dla partnera: można także promować program i zarabiać do 45% z odszkodowań innych do 6 poziomu. Aktywacja i pierwszy miesiąc to opłata: 68zł, potem już tylko 29zł miesięcznie.

W zamian otrzymujemy linki promujące, link z którego można zapraszać potencjalne osoby na webinary, gotowe zmieniające się grafiki, wsparcie zespołu oraz wirtualne biuro gdzie mamy podgląd na wszystkie najważniejsze parametry ułatwiające monitorowanie naszej pracy takie jak: statystyki, struktura czy gratyfikacja. Warto wspomnieć także o premiach, nagrodach czy dostępu do wiedzy i szkoleń. Jednym słowem jest to cały system marketingowy.

Podsumowując możliwości finansowe zależą od ilości zgłoszonych swoich spraw lub naszych klientów oraz tego czy jesteśmy jedynie klientem czy także polecamy program. Żeby osiągnąć sukces kluczowa jest liczba zgłoszonych spraw, zawsze zachęcam do pełnej weryfikacji spamu – w grę wchodzą zarówno wiadomości spam, odebrane i kosz od 1.01.2015 roku.

Ważna jest zarówno treść maila jak i to czy nie wyraziliśmy zgody na przesyłanie nam informacji handlowych przez dany podmiot odpowiedzialny za mailing. Kiedy nie jesteśmy tego pewni można najpierw przesłać pismo reklamacyjne do danego podmiotu z zapytaniem kiedy wyraziliśmy zgodę na przesyłanie informacji handlowych. Służę swoją wiedzą, wsparciem i pomocą a najgorszą robotą zajmują się prawnicy:-)

Wiadomo, że wszystko, co nowe budzi wątpliwości dlatego zachęcam do kontaktu.

Jakie masz dalsze plany rozwoju projektu?

Obecnie mam w swoim zespole ponad 20-stu klientów i jednego partnera. Intensywnie promuję odszkodowania za opóźnione loty, smsy, na które nie wyraziliśmy zgody, ale przede wszystkim mój konik, to spam mailowy i wiem o nim już niemal wszystko. Jestem też jednym z top liderów, mam stały kontakt z Michałem i Danielem.

Dalsze plany?

Bycie cierpliwym, konsekwentnym, wdrażanie się w inne sprawy a sukcesy przyjdą same. Za jakiś czas rozważam także skupienie się na drugim projekcie Daniela. S7- to pakiety medyczne, a jak wyżej wspominałam z wykształcenia jestem promotorem zdrowia. Staram się być w kontakcie ze swoimi klientami, a moja rola nie kończy się na wysłaniu linku do rejestracji. Mam dodatkowe materiały, służę wsparciem, pomocą, motywuje.

Ze względu na ochronę danych osobowych nie widać klientów w systemie z imienia i nazwiska, dlatego tak ważny jest ich kontakt z moją osobą po rejestracji.

WoW! To była prawdziwa dawka wiedzy. Z Agatą zarabianie na polecaniu usług i odszkodowań może być dużo prostsze! Jeśli zainteresował Cię opis projektu Agaty, możesz łatwo nawiązać z nią kontakt:

Agata Zalewska
telefon: 604 826 179 / z racji dzieci najlepiej sms
adres mailowy: agata.zalewska@onet.pl
strona www: http://prawnik20.pl/a12R94
Dodatkowe informacje:
Prawnik 2.0 to platforma łącząca i organizująca kontakt klientów z prawnikami. Naszym celem jest upowszechnienie usług prawnych.

Zarabianie na polecaniu usług i odszkodowań


Zarabianie na polecaniu usług i odszkodowań, to nie jedyny pomysł na pracę z domu. Jeśli szukasz kolejnych pomysłów na pracę w domu, to koniecznie zajrzyj do kategorii inspiracje – znajdziesz tu wiele ciekawych sylwetek i różnorodne pomysły na biznes.  Swój biznes możesz rozpocząć od założenia własnej strony www, cały opis pojawił się tu: Jak założyć bloga krok po kroku w 2020 – poradnik dla początkujących. Sprawdź też moje pomysły na pracę w domu online.