Zarabianie w internecie na blogu – dobór odpowiedniej tematyki.

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Tematyka zarabiającego bloga powinna być interesująca dla innych internautów !!

Wpisy poświęcone temu co robisz codziennie, nikogo nie przyciągną !
Blog jeżeli ma zarabiać musi jak magnes sam przyciągać czytelników.

Blog powinien być poświęcony tematyce na której się znasz i w której możesz rzeczowo i konkretnie się wypowiadać (dawać rady i wskazówki). To decyduje o konkretnej grupie osób, która odwiedzi bloga ze względu na jego treść.

Jeśli znamy się na usuwaniu wirusów z komputera to śmiało możemy temu tematowi poświęcić pisanie bloga, a jeżeli znamy się na zarabianiu przez internet to piszemy właśnie o tym.
Decydując się na temat bloga – usuwanie wirusów- Kto będzie jego czytelnikiem ? oczywiście osoby zainteresowane komputerami, internetem a przede wszystkim posiadające problem z wirusami. Skoro wiemy w jakim temacie będziemy pisali i kto będzie to czytał należałoby poszukać reklam, programów partnerskich i innych sposobów zarabiania w internecie dotyczących komputerów, internetu, oprogramowania antywirusowego czyli elementów, które tak naprawdę stwarzają nam możliwość zarabiania, ale o tym wszystkim będzie później (kilka sposób na zarabianie).

Najważniejsze aby blog i jego tematyka była realna czyli jeżeli o czymś piszesz zrób to najpierw sam (ja tak właśnie robię) dzięki temu pisanie postów przyjdzie Ci niezmiernie łatwo bo będziesz pisał o czymś czego sam doświadczyłeś a przy okazji staniesz się wielce wiarygodny.

Stawiaj na jakość i systematyczność bo to klucz do sukcesu w zarabianiu przez internet a w szczególności zarabianiu na blogu.

Jeżeli masz już określoną tematykę bloga to czas na następny krok – Zarabianie w internecie na pisaniu bloga, przygotowanie materiału wstępnego.

Jak istotnie ważne jest określenie tematyki bloga możesz przeczytać tutaj.

powrót do: plan działania