Jak za darmo (własnymi siłami) pozyskać unikalnych użytkowników

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

AUTOSURF – promocja czy generowanie niepotrzebnego ruchu

Ja osobiście traktuje autosurf jako sposób na reklamę i promocję.

Pewnie wielu z was się z tym nie zgodzi i tak jak tydzień temu ale tygodniowe efekty działania w autosurf zmieniły moją opinię.
Dzięki autoserfum oczywiście znacznie zwiększyła się liczba niepowtarzalnych użytkowników z 20-40 dziennie na 120 – 250 dziennie. Można by to nazwać sztuczną statystyką ale przełożyło się to też na kilkoro nowych osób które zasiliło moje grono poleconych w kilku serwisach oraz zarobki z pewnego programu partnerskiego z średnio 0,05 Euro dziennie skoczyły na 0,5 Euro dziennie. W związku z powyższym jak nie traktować autosurfów jako promocję ?

Każdy zrobi jak uważa ale ja osobiście korzystam z:

1) surf4web
W tym serwisie mamy dostęp do wielu użytkowników z różnych krajów. Możemy oczywiście dokupić punkty lub samemu je wysurfować. Możemy określić ile punktów na konkretną stronę przeznaczamy oraz jak często ma być odwiedzana na godzinę. System poleconych sięga trzeciego poziomu.

2) Smerfuj – młody autosurf w którym możemy samemu wysurfować punkty bądź je zakupić. Zdobywane punkty są automatycznie przydzielane do aktywnych stron jakie zgłosiliśmy albo jeżeli wstrzymamy aktywność stron zdobyte punkty powiększają nasze konto. Zdobyte punkty możemy indywidualnie przypisać do konkretnej strony.

Niestety projekt SMERFUJ nie wytrzymał próby czasu i się zwinął

Czy te metody są właściwe i skuteczne ?
pozwolę ocenić wam samym jak tylko przetestujecie i się przekonacie.