Jak zarabiać przez internet ? na czym można zarobić w internecie ?

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Na pewno wiele razy zastanawiałeś się jak inni zarabiają w internecie miliony !? Na pewno wiele razy myślałeś aby samemu zacząć zarabiać przez internet !? uważasz że jest to trudne i nie możliwe ? Nie masz pomysłu co mógłbyś sprzedawać ? zobacz jak inni zarobili w Internecie.

Z takimi pytaniami zmaga się wiele młodych ale chyba i nie tyko młodych osób, które widzą w internecie ogromny potencjał ale nie potrafią go wykorzystać na swoją korzyść.

W internecie można zarabiać na wiele sposobów (większość z nich znajdziesz opisanych w tym serwisie).
Dziś przeglądając wiadomości internetowe trafiłem na artykuł w serwisie gizmodo.pl o 26-latce która zarabia miliony.
Niesamowita sprawa ! pomyślałem sobie że ma jakieś potężne e-sklepy czy coś w tym stylu ale po przeczytaniu artykułu ( link do artykułu )byłem mocno zdziwiony.

Okazało się że pisząc ebooki i sprzedając je po kilkadziesiąt centów góra po kilka dolarów można zarabiać potężne pieniądze.

Idea jest banalna – autorka książek sprzedaje je za pomocą popularnego serwisu Amazon który pobiera prowizje w wysokości 30% od kwoty sprzedaży. To są jedyny koszty jakie autorka ebooków ponosi.

Średnio co miesiąc znajduje 100 000 nabywców swoich ebooków. Jak łatwo policzyć zarabia naprawdę poważne pieniądze robiąc to co kocha i wykorzystują do tego internet.