Zarabianie na reklamie. Adsense – opinie i dowód wypłaty

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Myślicie że Google tylko na nas zarabia ? też tak myślałem do momentu aż ja zarobiłem na Google Adsense !

Na ten moment czekałem około 3 miesięcy nie wiem czy to długo czy krótko ale najważniejsze że się w końcu doczekałem. Jaki to moment ?! to moment zaksięgowania wypłaconych środków z Google Adsense.

Dlaczego trwało to tak długo ? Jako walutę bazową wybrałem euro i w tym przypadku minimalny próg do wypłaty to 70 euro. To jest już konkretna suma, której uzbieranie musiało potrwać.

Wiele na internecie naczytałem się o Google Adsense opinii że jak już się osiągnie próg wypłacalności to wyszukują masę pretekstów i potrafi nie wypłacić zarobionych pieniędzy a nawet potrafi zamknąć konto za stosowanie technik niedozwolonych. Poprzez takie wypowiedzi do końca nie byłem pewien wiarygodności zarabiania z google adsense ale ostatecznie mogę wam powiedzieć iż żadnych zastrzeżeń do mnie nie mieli. Pieniążki wypłacili zgodnie z regulaminem i opisanymi tam zasadami. Naprawdę mogę wam powiedzieć że to jest konkretna firma i konkretnie płaci tylko naprawdę nie starajcie się oszukiwać i ich naciągać bo źle się to kończy. Ja nic nie kombinowałem tylko patrzałem jak się eurocenty zbierają na koncie.

Powyższe spowodowało że mam jak najbardziej pozytywną o Google Adsense opinie.

Ale najprzyjemniejsze z tego wszystkiego było zobaczenie ponad 320 złoty (bo kwota w euro została automatycznie przeliczona na złotówki).

Teraz tylko zapłacić od tego podatek, bo wiecie już że na świecie pewna jest tylko śmierć i podatki.
O płaceniu podatków przeczytaj tutaj.

Firma zweryfikowana i godna polecenia dzięki której zarabianie na blogu jest możliwe.

Po prostu zarabiaj z Google.

Frazy, które Was tu skierowały:

  • google adsense opinie
  • adsense opinie
  • zarabiaj z google
  • zarabiaj z google opinie
  • zarabianie z google opinie