Google Adsense zarobki

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Coraz więcej w internecie można znaleźć informacji o tym jak Google Adsense kogoś oszukało. Zupełnie tego nie rozumiem tym bardziej iż znowu dostałem kolejny przelew od Adsense.

Na jakimś blogu (nawet nie podam jego adresu bo aż wstyd że takie gnioty powstają) ktoś powołując się na moje opinie o Google adsense zarzucił mi że jestem pewnie ich pracownikiem i dlatego pozytywnie o nich pisze.

Niezła kaszana no nie !? widać że ktoś totalnie jest oderwany od faktów.

Ale co mnie najbardziej ubawiło to fakt iż moje zarobki z Adsense w wysokości minimum do wypłaty czyli 70 euro osiągane co 2 nawet co 3 miesiące uznał za wysokie i naciągane. Ktoś kto miał do czynienia z zarabianiem z Adsense wie że zarobki tego poziomu w takim okresie to żaden wyczyn.

Tak ogólnie to jak mógłbym pisać inaczej niż pozytywnie o Adsense kiedy to znowu dostałem od nich kolejny przelew.

Jako swój sukces traktuje czas w jakim zarobiłem tą kwotę a to właśnie zaledwie 2 miesiące. No dobra będę z wami szczery to nie ja zarobiłem tylko mój blog. No ale przecież o to mi właśnie chodziło.

Wiele osób szuka informacji jak zarabiać na Adsense. Po prostu przeczytajcie regulamin, załóżcie stronę / bloga i zacznijcie pracować nad ich popularnością. Gwarantuje wam że Adsense Google odpłaci się wam odpowiednim poziomem zarobków.

Adsense Google to nie jest rzecz, której należałoby się obawiać a raczej należałoby ją traktować z należytym szacunkiem bo daje możliwość sensownego zarabiania w internecie.

Ale żeby Wam nie było aż tak wesoło trzeba pamiętać o rzeczy najważniejszej !! jakiej ? oczywiście macie rację o zapłaceniu podatku od zarobków z adsense.