Adrian Kołodziej – recenzja i opinie – jeden z produktów

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Wśród wielu „cudownych” systemów zarabiania w internecie możemy znaleźć te które naciągają nas bardziej lub mniej ale są też takie, które pretendują do miana prawdziwych i zaufanych, rzeczywiście dających możliwość zarobienia.

Jednym z takich pretendentów jest system, który spotkałem na stronie www.generatorlisty.pl (już nie aktywna)
Postanowiłem go opisać właśnie teraz ponieważ dostałem kilka maili z zapytaniem czy jest to kolejna wersja domowego systemu zarabiania –wobec którego zalecam daleko idącą ostrożność ponieważ ameryki on nie odkrywa ?

Od razu zaglądamy do regulaminu aby poznać osobę /podmiot który to oferuje nam ów system. I co możemy odnaleźć ?

„ Właścicielem Sklepu („Sprzedawca”) jest Adrian Kołodziej, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „Kołodziej Consulting s.c Adrian Kołodziej, Marzena Kołodziej” z siedzibą w Pszowie, os. J. Tytki 7a/18, NIP: 6472531587, zarejestrowaną w Ewidencji Działalności Gospodarczej, prowadzonej przez Burmistrza Miasta Pszowa pod nr ewidencyjnym; ,REGON: 241623088

Zdecydowanie oferta www.generatorlisty.pl (link nieaktywny) nie ma nic wspólnego z domowym systemem zarabiania ponieważ w przypadku generatora listy od razu wiemy z kim mamy do czynienia ! wiemy że prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce czyli podlega wszelkim przepisom naszego kraju ! Od razu możemy sprawdzić tą firmę czy w ogóle istnieje.
I tu się wkurzyłem bo myślałem że zrobię to szybciutko przez stronę www urzędu miasta w Pszowie ale nie mają takiej opcji ;(. Co mi pozostało zadzwoniłem do tego Urzędu Miasta i miła Pani z wydziału ewidencji gospodarczej potwierdziła mi iż taka firma istnieje, potwierdziła adres oraz właściciela.

Polecam każdemu takie podejście do partnera biznesowego ! Starajmy się maksymalnie sprawdzić swoich partnerów biznesowych

Najważniejsze co może każdy zauważyć to oferta nie jest ważna już tylko 2 albo 3 ostanie minuty i akurat ze 100 egzemplarzy zostało tylko 4 ostatnie i nie namawia nas nachalnie na natychmiastowy zakup.

Z ofertą generatorlisty możemy się zapoznać bez pośpiechu i bez presji a to już duży plus dla tej oferty i samego jej autora.

Oferta Adriana Kołodzieja

Przyjrzyjmy się dokładniej ofercie kierowanej do osób szukających sposobów na zarabianie w internecie.
To co rzuca się na pierwszy rzut oka to ogromna kwota zarobiona przez młodego studenta, którym okazuje się autor omawianej metody zarabiania w internecie.

Swoją drogą jestem ciekaw czy naprawdę – jak myślicie ?

Podobne to jest na początku do oferty opisanej tutaj (domowy system zarabiania i tutaj domowy system zarabiania opinie).

Ale na tym podobieństwa się kończą ponieważ w dalszej części oferty napotykamy się na informacje o 300 000 ludziach gotowych płacić za oferty tego Pana. Biorąc pod uwagę iż ów lista została precyzyjnie tworzona według z góry ustalonych wytycznych jest to możliwe.
Zaraz potem napotykam się na kolejne ciekawostki :

W ciągu 12 miesięcy zbudowałem od zera biznes wart 1 milion sprzedaży rocznie, sprzedając tylko kursy, które nagrywam w swoim pokoju.

To totalnie zmienia moje myślenie o tej ofercie do której jak do każdej innej podszedłem z dużą dozą niepewności.
Krótko mówiąc od razu mamy przedstawiony produkt który jest namacalny i rzeczywisty.

Kolejny cytat:

Zdradzę Ci jak tego dokonałem i dowiesz się, jak samemu zarabiać w internecie, sprzedając swoje produkty lub produkty kogoś innego. 

Dokładnie mamy określone co jest przedmiotem sprzedaży – własne kursy lub kursy innych osób ( w tym drugim przypadku chyba na prowizji mam nadzieje ????
Kolejna rzecz która mnie zaskoczyła to fakt iż w ofercie został zaprezentowany najważniejszy sekret całego tego przedsięwzięcia jakim jest lista adresowa.

Kolejna fajna rzecz godna uwagi tu cytat:

Jak widzisz nie było różowo i nieźle musiałem główkować, aby to wszystko ruszyło. Wbrew pozorom nie jest tak łatwo zbudować listę i zachęcić klientów, aby sami przychodzili.

No faktycznie zarabianie w internecie jest trudne ale nie niemożliwe – co już wiemy oczywiście. ????
Jeszcze jedna rzecz która przemawia na stronę rzetelności tej oferty to wymienione powody dla których Pan Kołodziej dzieli się swoim patentem na duże pieniądze w internecie. Po przeczytaniu tych powodów dostrzegłem pewne podobieństwo pobudek tego Pana i własnych do dzielenia się wiedzą z innymi. Fakt iż ja to robię totalnie za darmochę a on na tym zarabia ale być może a chyba na pewno ???? ma więcej konkretów do zaoferowania.

Produkt, usługa czy scam – o czym mówi Adrian Kołodziej

Jestem już za połową czytania nie ukrywam dość długiej oferty i znowu trafiam na wyraźne podkreślenie co jest dokładnie produktem:

Co Znajduje Się W „Generatorze Listy”?
Generator Listy jest kursem video, który zorganizowany jest tak, abyś mógł stworzyć 3 rzeczy.
– Ściągnąć Głodny Tłum Ludzi do siebie
– Nawiązać z nimi relację i wzbudzić w nich silną potrzebę kupowania
– Spieniężyć listę by zarabiać spore pieniądze

Jest też gwarancja aż 60 dniowa na podstawie której wystarczy stwierdzić iż z produktu nie jesteśmy zadowoleni i dostaniemy zwrot pieniędzy a kurs możemy sobie zostawić.

W tym momencie aż mnie kusi żeby zwrócić uwagę Panu Kołodziejowi że niezadowolony może być każdy i każdy ma prawo skorzystać z gwarancji i zażądać zwrotu pieniędzy ale w takim razie na czym ten Pan będzie zarabiał ? pewnie samo budowanie listy jest dla nie niego bardzo cenne co w sumie już podkreślał wcześniej – oczywiście zakładam że gwarancja jest faktycznie honorowana.

Chętnie poznam opinie kogoś kto skorzystał z tej oferty tudzież „gwarancji satysfakcji”.

Reasumując a tym samym odpowiadając tym którzy do mnie pisali z prośbą o opinie tego systemu stwierdzam (subiektywnie) iż w żaden sposób nie można porównywać oferty “generator listy” z “domowym system zarabiania” który w sposób enigmatyczny i zawiły jest prezentowany a po komentarzach wnioskuję że nie do końca zgodny z opisem.

Czy metody www.generatorlisty.pl (link nieaktywny) Są skuteczne ? nie wiem musiałbym co najmniej 2 miesiąc je testować zgodnie z założeniami i wskazówkami oferty.

Macie swoje zdanie czy spostrzeżenia na ten temat ? pochwalcie się nimi z innymi internautami.