Domowy System Zarabiania (regulamin)

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Regulamin Domowego Systemu Zarabiania to dopiero rzeczywista definicja sprzedawanego produktu. Z pewnością ten regulamin jest w stanie zadziwić nie jednego internautę.

Długo nie szukając zaraz na początku natrafiamy na informację:

„B. Operatorem i właścicielem strony DomowySystemZarabiania.pl jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Duplimax Ltd Ioanni Kondyliaki 47, 6042 Larnaca zarejestrowana na Cyprze.”

Co z niej wynika ? Firma jest na Cyprze ! Jak coś Ci się nie będzie podobało to zasuwaj na Cypr aby wyjaśniać, składać zażalenia itd. itd.

Pierwsze zdanie Warunków Ogólnych:

„Jeżeli którakolwiek część tego Regulaminu jest bezprawna lub nieważna, to ta część zostanie pominięta i nie będzie miała wpływu na ważność pozostałych treści Regulaminu.”

Czyli krótko mówiąc może tam się znajdować ogrom bezsensownych informacji sprzecznych z prawem a wśród nich kilka znaczących zdań i będących poprawnymi i zgodnymi z prawem. Oczywiście te poprawne będą miały istotne znaczenie dla sprzedającego. Teoretycznie ok. ale kto z nas jest w stanie odrzucić treści niezgodne z prawem aby poznać rzeczywistą postać regulaminu ?

W części dotyczącej gwarancji zawarte jest mnóstwo informacji dotyczących procedur reklamacyjnych. Już na pierwszy rzut oka widać że proces reklamacyjny został przez autora systemu dobrze przemyślany (prawie tak dobrze jak sam produkt – Domowy System Zarabiania). Skoro tak mocno skoncentrowali się na reklamacjach to znaczy że ich założeniem było sprzedawać byle co i tak przeciągać i utrudniać reklamację aby upłynął czas gwarancji.

I oczekiwany fragment że miejscem rozpatrywania sporów przed sądem będzie miasto i kraj gdzie firma została założona. Czyli gdzie ? CYPR

A teraz mega przekręt

„Autor i wydawca materiałów opublikowanych na stronie DomowySystemZarabiania.pl dołożyli wszelkich starań aby przygotować je jak najlepiej. Autor i wydawca nie składają żadnych oświadczeń ani gwarancji w odniesieniu do dokładności, zastosowania, lub kompletności produktu i informacji które są sprzedawane i/lub publikowane na stronach DomowySystemZarabiania.plInformacje zawarte na stronie DomowySystemZarabiania.pl są wyłącznie do celów rozrywkowych. Dlatego jeśli Użytkownik zamierza stosować pomysły zawarte na DomowySystemZarabiania.pl, to Użytkownik przyjmuje pełną odpowiedzialność za swoje działania.”

W regulaminie piszą że chcieli sprostować ofertę produktową i tak na prawdę nie zawiera ona kompletnych treści a w ogóle to służy do celów rozrywkowych. Czyli jeżeli ktoś nabył Domowy System Zarabiania i chciał zarobić to tu go sprostowali że to produkt rozrywkowy.

A tu to już sami wydali opinie o swoim produkcie i o sobie samych:

„Autorzy i wydawcy niniejszego produktu i strony DomowySystemZarabiania.pl nie dają żadnych gwarancji na jakiekolwiek działanie produktu ani informacji opublikowanych na i/lub przez DomowySystemZarabiania.pl”

Nic dodać nic ująć. To jest najlepsze podsumowanie Domowego Systemu Zarabiania.

Cytaty przytoczone w powyższym wpisie pochodzą ze strony: domowysystemzarabiania.pl/regulamin.php (stan na dzień 10.09.2012)