Domowy System Zarabiania

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

To aż nie do uwierzenia że Domowy System Zarabiania nadal działa i ma się dobrze, a co gorsza dobrze się ma jego autor.

Krótko i na temat – NIE POLECAM DOMOWEGO SYSTEMU ZARABIANIA– jak każdy kto miał z nim do czynienia.

Niedługo miną 2 lata ( a dziś jest 10.09.2012 ) jak opublikował pierwszy wpis dotyczący Domowego Systemu Zarabiania. Pod tym wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, które jednoznacznie określiły ten system jako wielką górę g….

Zaraz po opublikowaniu tego wpisu dostałem mnóstwo maili z podziękowaniami, że dzięki przeczytaniu mojego wpisu i licznych pod nim komentarzy wielu z was odstąpiło od zakupu tego Domowego Systemu Zarabiania.

Czas mijał a strona DSZ działała w najlepsze a do mnie wciąż pisali ludzie z prośbą o informację dotyczące tego systemu. Prawie każdy chciał w krótkim czasie zarobić mnóstwo pieniędzy ale oczywiście nikt z nich nie chciał się narobić. Ot taka nasza Polska mentalność.

Ale ta duża ilość maile zaowocowałem moim kolejnym wpisem : Domowy System Zarabiania opinie po to abyście nie musieli mnie pytać mailowo tylko żebyście od razu trafili na odpowiedź i tak bardzo oczekiwaną pomoc.

Co jest okrutne to nadal dostaje maile (jest ich znacznie mniej ale jednak jeszcze są) czy może warto skorzystać z tego DSZ. Co jest bardziej okrutne ta strona i sprzedaż tego systemu nadal funkcjonuje.

Można zadać pytanie: dlaczego tak się dzieje skoro w całym internecie huczy od negatywnych opinii na temat tego Domowego Systemu Zarabiania ?

Odpowiedź jest banalna. Całym klu sukcesu jest:

1) Miejsce zarejestrowania firmy – firma/ adres: Duplimax Ltd Ioanni Kondylaki 47, 6042 Larnaca, Cypr (czyli w jednym z tak zwanych rajów podatkowych)

2) Regulamin – prawie że arcydzieło marketingowe a raczej prawnicze

3) Chwytliwa niewinna nazwa – Domowy System Zarabiania

4) Marketing internetowy (wykupione reklamy w portalach, pseudo informacyjne serwisy w których to opisane były czyjeś losy i jak to właśnie Domowy System Zarabiania odmienił ich życie)

5) Pewnie jeszcze kilka innych o których ja nie mam pojęcia bo tego typu wciskaniem g… ludziom się nie zajmuje.

Ludzie proszę was o rozsądek ! – nikt nikomu nie daje nic za darmo. Nikt nikomu nie zdradza własnych tajemnic a szczególnie dotyczących sprawdzonego sposobu zarabiania.