DOMOWY SYSTEM ZARABIANIA – opinie

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Domowy System Zarabiania – działa ? nie działa ?

–> Opinia o „Formule Domowego Dochodu” znajduje się tutaj < —

We wcześniejszym wpisie dotyczącym domowego systemu zarabiania (czytaj Tutaj) pisałem z pewną dozą nieśmiałości że zaprezentowany system jest naprawdę zawodowo reklamowany ale przede wszystkim kilka sprzecznych faktów z jego oferty sprzedaży budzi ogromne wątpliwości.
Zapytałem osoby które kupiły ten system o opinie jego skuteczności, oczywiście takie opinie które w żaden sposób nie naruszałyby regulaminu ów systemu.
Wypowiedzi ( komentarzy ) jest naprawdę ogromnie dużo i wnioski nasuwają się oczywiście same.
Na podstawie komentarzy z wcześniejszego artykułu mogę śmiało wywnioskować że żadnej rewolucji w tym systemie nie ma.
Sam system składa się podobno z kilku ebooków w których (nie ma co ukrywać) rzetelnie przedstawione zostały metody zarabiania z wykorzystaniem AdSense.

Ogólnie mówiąc:
chodzi o stworzenie strony bloga albo serwisu na którym umieścimy reklamy z Google AdSense.
Tak powstały nasz własny produkt musimy teraz sprzedać czyli rozreklamować go wszelkimi możliwymi sposobami. Wypowiedzi na forach, komentarze na blogach, boksy reklamowe itd.

W tym nie ma żadnego oszustwa bo każdy kto chociaż raz próbował zarabiać w internecie wie że właśnie tak to się robi.

Ostatecznie zdefiniowałbym ten produkt jako bogaty zbiór rad, wskazówek i być może tricków które stwarzają nam możliwość zarabiania ale na pewno za nas nie zarobią.
Pamiętaj jak się nie narobisz to nie zarobisz !

Każdy powinien zdecydować sam czy za wiedzę którą przy minimalnym wysiłku można znaleźć w internecie jest gotów zapłacić konkretną kwotę (o jej zmienności pisałem w poprzednim artykule).

Na pewno kupując domowy system zarabiania można zaoszczędzić wiele czasu na testowaniu różnych rozwiązań i wyszukiwaniu sposobów reklamowania i zarabiania, ale czy warto ?
każdy musi sam sobie na to pytanie odpowiedzieć !

Są osoby które ten system zakupiły i owszem zaczęły z nim zarabiać: (kilka cytatów komentarzy)

Tomasz Kuc
Listopad 23rd, 2010 @ 2:41 am

Ja kupiłem go 4 dni temu i na razie zarobiłem 250zł – raczej nie tyle ile obiecują ale się rozkręcam więc przypuszczam że obiecywane zarobki są możliwe.

Akurat ten komentarz t idealne wykorzystanie mojego bloga do rozreklamowania czyjegoś projektu – domyślam się że zgodnie z wytycznymi ów domowego systemu zarabiania

Berwax
Listopad 27th, 2010 @ 10:27 am

ja kupiłem 3 dni temu i zarobiłem 1 zł a staram się więcej niż tam opisano

a to już bardziej rzetelna wypowiedź

michał
Styczeń 6th, 2011 @ 6:41 pm

witam
powiem wam ze 2 dni temu kupiłem system i zarobiłem..uwaga…5 zł! ????
jak ktos pisze ze zarobił 250 zł to podchodze sceptycznie dosyc

Ale jest znacznie większa liczba osób rozczarowana tym domowym systemem zarabiania i mająca poczucie bycia naciągniętym.

zlazly
Listopad 25th, 2010 @ 10:06 pm

ludzie dałem sie wkopac, choc nie ufam z reguły takim stronom. wiedzialem ze bedzie tak znowu i nie wiem co mnie podkusilo… sorki…

to rzetelna wypowiedź

snoopy
Listopad 26th, 2010 @ 1:54 pm

ja to kupilem i to jest lipa,
ciekawe czy zwroci mi kase.
bo nawet 1grosza nie zarobilem od tygodnia

dd
Grudzień 17th, 2010 @ 11:41 am

naciąganie!!! od 27 – 97zł
pozdro

krótko i na temat

A tu perełka ! -> podziwiam posiadanej dociekliwości:

Ala ma kota
Grudzień 26th, 2010 @ 1:59 am

OTO CO TO:

Oczywiście, że jest to jeden wielki przekręt.

Wystarczy poczytać REGULAMIN, oto kilka ciekawostek:

1. GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY
a co na to regulamin ?
”Użytkownik oświadcza że rozumie że od momentu kiedy my wyślemy zwrot pieniędzy z naszego panelu transakcyjnego nie mamy żadnej kontroli nad tym jak szybko i czy w ogóle zostaną one zwrócone Użytkownikowi”

2.JAK JUŻ COŚ NAM SIĘ NIE SPODOBA TO DO SĄDU.
Wszelkie oskarżenia i spory dotyczące DomowySystemZarabiania.pl mogą być skierowane na drogę postępowania sądowego. Użytkownik rozumie i akceptuje poprzez Używanie jakichkolwiek serwisów oferowanych przez DomowySystemZarabiania.pl , że jeżeli Użytkownik zdecyduje się wkroczyć na drogę postępowania sądowego z DomowySystemZarabiania.pl i jego właścicielami, to państwem i miastem w którym odbywać się będą rozprawy, będzie kraj i miasto w której znajduje się nasza firma.
– KONIA Z RZĘDEM KOMUŚ KTO USTALI GDZIE ZNAJDUJĘ SIĘ FIRMA (osobiście stawiam na CYPR)

3. TO TEŻ JEST NIEZŁE:
Autor i wydawca nie składają żadnych oświadczeń ani gwarancji w odniesieniu do dokładności, zastosowania, lub kompletności produktu i informacji które są sprzedawane i/lub publikowane na stronach DomowySystemZarabiania.pl. Informacje zawarte na stronie DomowySystemZarabiania.pl są wyłącznie do celów rozrywkowych. Dlatego jeśli Użytkownik zamierza stosować pomysły zawarte na DomowySystemZarabiania.pl, to Użytkownik przyjmuje pełną odpowiedzialność za swoje działania.
– TO CO ONI SPRZEDAJĄ ??? PROGRAM ROZRYWKOWY za 97 zł ???

4. I JESZCZE TAKI FRAGMENT REGULAMINU:
Przykłady i szacunki tego ile można zarobić z naszym produktem nie mogą być interpretowane jako obietnica ani gwarancja takich zarobków.
– OCZYWIŚCIE BO PRZECIEŻ TO SYSTEM ROZRYWKOWY.

5. Autorzy i wydawcy niniejszego produktu i strony DomowySystemZarabiania.pl nie dają żadnych gwarancji na jakiekolwiek działanie produktu ani informacji opublikowanych na i/lub przez DomowySystemZarabiania.pl i nie mogą być odpowiedzialni bezpośrednio ani pośrednio za jakiekolwiek straty Użytkownika powstałe przy użyciu informacji i/lub produktu opublikowanych na DomowySystemZarabiania.pl.

6. I NA KONIEC:
Zamknięcie Strony
Aczkolwiek nikt tego nie planuje, to DomowySystemZarabiania.pl może zakończyć swoją działalność i istnienie w każdej chwili bez podania przyczyny.Jeżeli tak się stanie, to wszyscy Użytkownicy którzy zakupili produkty od DomowySystemZarabiania.pl przestaną mieć dostęp do witryn DomowySystemZarabiania.pl .
– ALE JA ZNAM PRZYCZYNĘ, ZBYT GORĄCO WOKÓŁ DUPY,

bo ktoś to w końcu ukróci chociażby na podstawie Kodeksu Karnego
Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

ROZWAGI WIĘC ŻYCZĘ

Osobiście nie neguje tego domowego systemu bo jego podejście jest słuszne i prawdziwe ale sposób jego prezentacji i reklamy jest delikatnie mówiąc nie adekwatny do rzeczywistych możliwości tego systemu zarabiania.

Życzę powodzenia ale przede wszystkim ogromu rozwagi i powściągliwości

* * * * * * * *

Uważam iż system które można potraktować poważnie to google adsense. Ja osobiście osiągam z nim największe sukcesy finansowe. Zapoznaj się z : google adsense opinie dodatkowo google adsense zarobki a na koniec zobacz jak zarabiać na blogu

Zobacz również:

Frazy, które Was tu skierowały:

  • domowy system zarabiania opinie?
  • darmowy system zarabiania
  • domowe zarabianie
  • domowy system zarabiania opinie
  • dochodowe zarabianie opinie