Zarabianie na polecaniu kont bankowych – Kamil Owsianik

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Kamil, to trener personalny z pasją do zarabiania w sieci. Współpraca z Kamilem może przynieść wiele korzyści, o czym świadczy przesłany przez niego screen zgromadzonych środków w programie. Projekt Kamila opiera się o zarabianie na polecaniu kont bankowych. Jeśli masz w sobie żyłkę finansisty, być może współpraca z Kamilem będzie dla Ciebie źródłem dodatkowych środków. Jeśli chcesz poznać na czym polega działalność Kamila i jak możesz zarobić w jego projekcie – koniecznie przeczytaj ten wywiad. Wszystkie pytania dotyczące możliwości dołączenia do programu możesz kierować bezpośrednio do Kamila.

Zarabianie na polecaniu kont bankowych

Sylwetka

Witam nazywam się Kamil, jestem trenerem personalnym, a od roku zajmuje się zarabianiem w sieci.

Na czym polega Twój projekt?

Projekt polega na udostępnieniu możliwości zarobku online osobą które nigdy nie miały z tym styczności i myślą ze to czarna magia, projekt ten krok po kroku uczy i pokazuje ze zarabianie w sieci jest juz możliwe i dostępne dla każdego kto posiada komputer i internet.

W jaki sposób zarabia Twój projekt?

Projekt zarabia na polecaniu kont bankowych i innych produktów z branży finansowej.

Kto może dołączyć do Twojego projektu?

Do projektu może dołączyć każdy Polak/ka, który ma ukończone 18 lat, posiadamy pełen pakiet szkoleń wideo, w którym krok po kroku pokazujemy co i jak, wiec nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Moja propozycja to praca zarówno dla młodych ludzi jak i starszych. Świetnie odnajdą się tu młode mamy, które przebywają w domu ze względu na małe dziecko lub emerytów/rencistów.

Ile można zarobić na współpracy z Tobą?

Zarobki z projektu sięgają od 2 tys. zł do nawet 15 tys. zł. Przelicznik jest prosty: za jedno polecone konto bankowe, które jest zazwyczaj prowadzone za darmo, bez potrzeby sprzedaży karty  kredytowej. A przez to i taka sprzedaż nie naraża klienta na opłaty.

Jedno konto, to średnio 60zł, a jeśli w miesiącu takich kont uzbieramy od 100 do nawet 300, to daje nam to całkiem niezły wynik: 100 x 60 zł daje minimum 6 tys. zł wypłaty.  Są to pieniądze zarobione w bardzo prosty sposób.

Poniżej złączam screen mojego konta z liczbą wniosków i małym naliczeniem.

Jakie masz dalsze plany rozwoju projektu?

Sam projekt jest już tak rozwinięty i uproszczony, że nie widzę miejsca na kolejne ulepszenia. Natomiast, powstają również nowe, ciekawe projekty, o których będę za niedługo mówił.

Jeśli zainteresował Cię opis projektu Kamila, możesz łatwo nawiązać z nią kontakt:

Kamil Owsianik
Kamilowsianik@gmail.com
owsianik.imozliwosci.pl/prezentacja-projektu/

Zarabiaj bez wychodzenia z domu


Zarabianie na polecaniu kont bankowych, to nie jedyny pomysł na pracę z domu. Jeśli szukasz kolejnych pomysłów na pracę w domu, to koniecznie zajrzyj do kategorii inspiracje – znajdziesz tu wiele ciekawych sylwetek i różnorodne pomysły na biznes. Sprawdź też moje pomysły na pracę w domu online.