Zarabianie na robieniu zakupów – Beata Abramek

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Beata, to kolejna osobowość na moim blogu. Nauczycielka z długim stażem, sympatyczna i ciepła osoba, która z pewnością zainteresuje Cię swoją propozycją biznesową. Choć zarabianie na robieniu zakupów może brzmieć dość dziwacznie, to Beata udowadnia, że jest to realna propozycja dorobienia do swojego budżetu. Zbyt optymistyczne? Jeśli chcesz poznać na czym polega działalność Beaty i jak możesz zarobić w jej projekcie – koniecznie przeczytaj ten wywiad. Wszystkie pytania dotyczące możliwości dołączenia do programu możesz kierować bezpośrednio do Beaty.

Zarabianie na robieniu zakupów

Sylwetka

Hej, nazywam się Beata Abramek, moją pasją są ludzie, tak właśnie ludzie. Całe lata pracowałam jako nauczyciel, po rozwodzie zrezygnowałam z pracy w szkole i wyjechałam, żeby zacząć wszystko od nowa. Łatwo nie było, ale nikt nie obiecywał, że będzie. Dalej prowadzę zajęcia edukacyjne, daję korepetycje, pomagam studentom pisać prace, ale moją nową miłością stał się MLM.

Na czym polega Twój projekt?

Biorę udział w dwóch projektach, ponieważ chcę mieć do zaoferowania alternatywne rozwiązania. Zarabiam na robieniu własnych zakupów, tzn. dostaję procentowe zwroty za lojalne comiesięczne zakupy, polecam e-sklep i zarabiam też na tym, że wprowadzone przeze mnie osoby robią zakupy. Ludzie nie chcą poznać MLM, łatwiej hejtować, niż się zagłębić i nauczyć. Produkty są super i nie śmierdzą, olejki eteryczne bajka, każdy znajdzie coś dla siebie i nie musi dźwigać zakupów ze sklepu. Tylko zmieniłam sklep i nic poza tym.

Drugi projekt to DXN, czyli jak mówię biznes kawowy, ale z kawą XXI wieku, która nie zakwasza organizmu i daje wiele innych korzyści. W DXN poznałam także właściwości niezwykłych produktów z ganodermą. Opinie osób są niesamowite, napisał do nas człowiek któremu cofnęły się objawy stwardnienia rozsianego. Aaaa i jeszcze spirulina, eliksir zdrowia i młodości. Ja kocham ludzi i pomagam im tak w życiu realnym jak i wirtualnym.

W jaki sposób zarabia Twój projekt?

Jest to MLN i opiera się na prowizjach. Więcej powie ten film:


Kto może dołączyć do Twojego projektu?

Każdy.

Ile można zarobić na współpracy z Tobą?

Nie potrafię odpowiedzieć ile można zarobić, bo to zależy od wkładu pracy własnej, wiem jednak, że jeśli wprowadzi się do biznesu ponad 10 osób to już jest dochód pasywny na poziomie ok. 5 tys. Możesz zrobić to w miesiąc, a możesz w rok.

Jakie masz dalsze plany rozwoju projektu?

Mam zamiar budować sukcesywnie oba te biznesy, ponieważ według mnie się uzupełniają. Kto ma ochotę niech zajrzy na mój profil na FB, zobaczy czym się zajmuję.

Jeśli zainteresował Cię opis projekt Beaty, możesz łatwo nawiązać z nią kontakt:

Beata Abramek
tel. 733548941
ataata27wp.pl@wp.pl

Zarabiaj bez wychodzenia z domu


Zarabianie na robieniu zakupów, to nie jedyny pomysł na pracę z domu. Jeśli szukasz kolejnych pomysłów na pracę w domu, to koniecznie zajrzyj do kategorii inspiracje – znajdziesz tu wiele ciekawych sylwetek i różnorodne pomysły na biznes. Sprawdź też moje pomysły na pracę w domu online.