Zarabianie w internecie na sprzedaży linków – linklift.pl

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Sprzedaż linków to mój kolejny pomysł, jak do swojego projektu o zarabianiu w internecie na blogu, dołączyć kolejny przynoszący dochód element.

Ogólnie wiadomo że ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka (o innych pomysłach poczytasz tutaj). Więc chciałem dodać kolejne źródło dosypywania ziarenek jakim miała być sprzedaż w internecie linków zamieszczanych na moim dochodowym blogu.

Gdzieś w połowie 2010 roku wybrałem do tego odpowiedni system www.linklift.pl zarejestrowałem się i zgłosiłem swojego bloga do programu sprzedaży linków. Na drugi dzień dostałem maila o pozytywnej weryfikacji aczkolwiek na razie nie zostałem zakwalifikowany do samego programu z racji zbyt młodego wieku mojego bloga oraz zbyt małej jego odwiedzalności.

Powiem szczerze że mnie nawet ta odpowiedź zadowoliła ponieważ przekonałem się iż system www.linklift.pl nie jest dla każdego czyli nie będzie zwykłym śmietnikiem.

Sytuacja ta zmotywowała mnie do większe pracy aby dostać się do wspomnianego programu i zacząć zarabiać przez internet na kolejnych elementach.

Jak zacznę współprace z nimi na pewno się pochwale :)

Ale z drugiej strony sprzedaż linków nie jest dobrze widziana przez Google i raczej można dostać minusy w ich algorytmie za stosowanie takich praktyk więc po dłuższym zastanowieniu raczej nie skorzystam.

Aczkolwiek może bardziej przyszłościowo i z punktu widzenia pozycjonowania lepiej by było wykupić u nich kilka linków ? ale to już zostawiam wam do przemyślenia i podjęcia indywidualnych decyzji.