Serfujesz w internecie i zarabiasz. Najlepszy sprawdzony surfbar.

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Wystarczy że jesteś w internecie i zarabiasz ! nie możliwe ? a jednak ! zobacz jakie to proste !

> Niestety przestali płacić od 2012 roku :( < <

Zawsze byłem gorącym przeciwnikiem zarabiania w internecie w taki sposób ale pomyślałem że zarobienie paru dolarów chociażby na przyszłą własną promocję byłoby super sprawą. Wiec dłużej nie zwlekając zarejestrowałem się na 20dollars2surf i zacząłem zarabiać przez internet. Przede wszystkim przekonały mnie do tej metody zarabiania w internecie dowody wypłat użytkowników sięgające nawet
20 – 50 $ miesięcznie (przecież fizycznie się tam nic nie robi – też tak chcę ! ).

Ogólnie sprawa wygląda następująco:

1. zgłaszamy się do programu 20dollars2surf oczywiście za darmo podając tylko swój mail

2. automatycznie zostaniemy przeniesieni w miejsce skąd pobieramy darmowy programik i go instalujemy

3. uruchamiamy program instalacyjny zmieniamy na język polski, wypełniamy informacje i klikamy dalej

4. na mail powinieneś dostać info z weryfikacją maila

5. na dole ekranu powinieneś już mieć programik z reklamami czyli już zarabiasz

Ogólnie w systemie 20dollars2surf co 30 sekund dostajemy punkt.

Oprócz tego mamy dostępne dwie gry w których możemy wygrać jeszcze więcej punktów. Jedną z nich jest bingo na które codziennie dostajemy jeden kredyt oraz koło fortuny na które dostajemy codziennie 2 kredyty. Z obu tych gier możemy wygrać duże ilości punktów jak również na przykład surfpass dzięki któremu będziemy mogli zgłosić się jako super polecający co umożliwi nam dzielenie punktów pomiędzy wszystkich super polecających a jest ich około 10. Na żywo można obserwować jak punkty przyrastają super polecającym. Jest to naprawdę niezły sposób na szybkie zdobywanie punktów.

Kolejnym elementem który pomoże nam powiększyć ilość posiadanych punktów to konkurs na super polecającego – wygrywa ten kto najwięcej poleci. Do wygrania oczywiście ekstra punkty oraz surfpassy.

Kolejne ekstra punkty możemy zgromadzić dzięki klikaniu w promowane strony.

Dodatkowym elementem jest co jakiś czas pojawiająca się reklama w naszym programiku za kliknięcie której dostajemy ekstra punkty tak zwany bonus za serfowanie.

Następnym elementem który pomoże nam powiększyć ilość posiadanych punktów to bonus za mail który polega na tym iż wchodzi w zakładkę ‚mail bonus’ i wysyłamy do siebie maile reklamowe warte 10 lub 20 pkt.

Ale największe korzyści możemy osiągnąć z grupy osób poleconych gdyż poziom z którego czerpiemy profity sięga aż 10 pięter w dół i wynosi 10%. Nie powinno być problemu z zebraniem kilku osób poleconych ponieważ każdy z nas zna kilka osób szukających dodatkowych zarobków w internecie

Punkty na początku każdego miesiąca są przeliczane na pieniądze które możemy wypłacić na przykład na paypal już od 2 dolarów.
Zarobić w tym systemie samemu będzie ciężko dlatego żeby na starcie się nie zrazić należy odpowiedzieć sobie na pytanie: czy to właśnie dla mnie ?

Ta metoda zarabiania wymaga posiadania uruchomianego programiku około niecałej godziny dziennie aby móc zebrać maksymalną ilość punktów na miesiąc. Ta maksymalna ilość punktów którą możemy zebrać z samego uruchomionego programiku to 10 000 co daje około 1,5 $.
Dodatkowo należy doliczy punkty za odwiedzanie stron powiedzmy 0,5 $.
Dla osób posiadających własne strony www lub serwisy dodawany jest 1 pkt za wyświetlenie samego banera reklamowego. Dodatkowo za przekierowanie na ich stronę z naszego banera dostajemy 10 pkt – takich punktów możemy zebrać 1000 za każdego pozyskanego przez nas użytkownika.

Tak podsumowując wydaje mi się ze samemu można zarobić między 3 a 5 $.
Sprawa wygląda inaczej gdy aktywnie uda się nam pozyskać poleconych. Ważne jest aby zachęcić do udziału w tym programie kolegów czy znajomych. Wystarczy że dwóch naszych znajomych się zdecyduje zarabiać z nami. Ci znajomi poszukają każdy osobno dwóch kolejnych. W te sposób budujemy piękny zespół zarabiających przez internet.
Poniżej przykładowe wyliczenia punktów z automatu udostępnionego na stronie programu w dziale webmaster.

Dodatkowo możemy sami wykupić w tym systemie reklamę własnych serwisów i stron co znacznie poprawi nasze statystyki i zwiększy internetowe zarobki z naszych ebiznesów.

Serdecznie zapraszam do zapisywania się i testowania tego sposobu zarabiania w internecie.

Zobacz kolejny wykorzystywany przeze mnie sposób na zarabianie przez internet. Odwiedzanie polecanych stron firma polska.

Tutaj znajdziesz wskazówki jak skutecznie zarabiać przez internet !

Jeżeli się zdecydujesz na ten sposób zarabiania dokładny opis i wskazówki znajdziesz tutaj – najlepszy sposób zarabiania !