Testowanie stron www – zarabianie w internecie

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Czy każdy może testować strony www ? wydaje Ci się że do tego potrzebne są super kwalifikacje ? nic bardziej mylnego ! nawet Ty możesz na tym zarobić !

Od jakiegoś czasu jestem zarejestrowanym użytkownikiem serwisu www.mytesterjobs.com który zrzesza użytkowników internetu chcących oceniać strony www poprzez odpowiadanie w ankiecie na kilka pytań dotyczących testowanej strony.
Kilka dni temu wykonując zadanie (ocena strony www) musiałem określić czy menu strony jest czytelne, czy grafika na stronie jest odpowiednia – nic trudnego.
Co prawda rejestracja jest po angielsku ale dzięki google translator żadna strona w żadnym języku nie jest nam obca.
Osobiście nie znam za bardzo języka angielskiego a dzięki temu narzędziu w ciągu 4 min wykonałem zlecenie sprawnie wypełniając ankietę z odpowiedziami i tym samym zarobiłem swoje pierwsze pieniądze.
Serwis wystartował we wrześniu tego roku ( 2011 ) i na razie nie ma za wiele zleceń ale dzięki temu iż jest młodym serwisem możemy z niedużym trudem zbudować swoją grupę osób poleconych od zarobku której naliczaną będziemy mieli premie.
Zacznij zarabiać już teraz www.mytesterjobs.com

No niestety od dłuższego czasu a dziś jest wrzesień 2012 serwis nie działa.

Ewidentnie zakończył swój żywot. Szczerze mówiąc ewidentnie oszukiwał bo oferował prace w postaci testowania stron a tak naprawdę chodziło o klikanie na wskazanych portalach co zapewne zwiększało ruch i atrakcyjność tych stron.

Zapłata była marna bo potrafiła mieć postać darmowego dostępu do zasobów oglądanych stron albo jakiś kilku centów. Jestem ciekaw czy komukolwiek udało się uzbierać minimum do wypłaty bo mnie niestety nie.

Po kilku latach zbierania kopniaków od pseudo super pewnych metod zarabiania mogę wam z czystym sumieniem polecić Google adsense.

Dzięki Adsense zarabiam konkretne pieniądze ( google adsense zarobki ), zarabiam je regularnie i dostaje przelewy na czas.