Płatne ankiety internetowe sposobem na zarabianie w internecie cz3

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Byliście już bliscy chwili zwątpienia ? myśleliście że te ankiety internetowe to jakaś lipa ?

Szczerze mówiąc ja byłem już w takim momencie. Na dodatek po ostatniej ankiecie internetowej do której nie pasowałem został mi duży niesmak (czytaj tutaj – Płatne ankiety internetowe sposobem na zarabianie w internecie cz2.).

Mało tego uzyskałem informacje że wysyłka zaproszeń osób poleconych do wypełniania ankiet w internecie wykonywana jest raz na 2 tygodnie co ogromnie mnie zasmuciło bo wykorzystałem już swój 30-dniowy limit zaproszeń. Efektu nie było żadnego bo zaproszenia zostały wysłane około tygodnia po tym jak podałem maila osoby zapraszanej (trochę za długo jak na prace w internecie). Oczywiście osobie zapraszanej odpisywałem że wszystko jest OK i w ciągu kilku godzin zaproszenie powinno dotrzeć. Teraz już wiem że to nie była prawda. Skutkiem tego jest fakt iż nikt z zaproszonych osób nie czekał tak długo na otrzymanie zaproszenia i oprócz tego że nie otrzymałem 25 pkt za osobę poleconą to jeszcze wyrobiłem sobie opinie osoby nierzetelnej co mnie najbardziej boli.

Stąd chciałbym wszystkich którzy czują się oszukani lub naciągnięci serdecznie przeprosić.

Po za tym dziś dostałem maila z zaproszeniem do kolejnej ankiety internetowej dzięki której powiększyłem swoje konto punktowe o bodajże 124 pkt (albo coś blisko tego). Nareszcie pasowałem do grupy respondentów. Uważnie odpowiadałem na pytania ankiety aby nie wypaść z ów grona respondentów ale tym razem było łatwo bo ankieta była o napojach typu cola których namiętnie pije co niemiara.

Nie zrażajcie się drobnymi niepowodzeniami i dalej szukajcie drogi do własnych jak najlepszych sposób zarabiania w internecie – chociażby na płatnych ankietach internetowych.