Płatne ankiety internetowe sposobem na zarabianie w internecie

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Płatne ankiety wypełniane w internecie to jeden ze sposobów na doładowanie swojego budżetu. Trzeba tylko wybrać poważną i renomowaną firmę, która godziwie zapłaci za naszą prace. Taką właśnie firmą jest GFK.

płatnych ankietach już pisałem tutaj, a dziś zarejestrowałem się do wypełniania ankiet w jednej z największych polskich firm zajmujących się badaniem opinii GFK. GFK płaci za wypełnianie ankiet przez internet punktami które można wymieniać na pieniądze lub towary z ich sklepiku.

Ja zapisałem się do wypełniania ankiet elektronicznych, które jak można łatwo przeliczyć są całkiem nieźle płatne. Wyczytałem na forum że nawet około 20 zł za jedną ankietę można zarobić.

Firmy które płacą za wypełniania ankiet w internecie:
ANKIETY ONLINE

Za sam proces rejestracji dostałem 25 pkt.
I tak z tego co wyczytałem za 999 pkt można wypłacić 50 zł czyli jeden pkt wart jest około 5 gr. Niby niewiele ale na przykład za zaproszoną mailem z formularza znajdującego się na stronie GFK osobę która się zarejestruje dostajemy 25 pkt a takich zaproszeń możemy wysłać 20 w miesiącu. Jak łatwo policzyć daje to 500 pkt w miesiącu. Oprócz tego można program reklamować własnym linkiem referencyjnym za pomocą którego osoby wchodzące i rejestrujące się na stronie GFK dostarczają nam po 1 pkt i tutaj już nie ma żadnych miesięcznych limitów.

Natomiast bardziej atrakcyjne są bony rabatowe ponieważ bon rabatowy o wartości 50 zł możemy zakupić już za 675 pkt co daje nam wartość 1 pkt około 75 groszy a to już 50% więcej niż przy wymianie na 50 zł.
Dalej kalkulując:
Bon rabatowy 100 zł – 1190 pkt – wartość 1 pkt to około 85 gr
Bon rabatowy 200 zł – 2080 pkt – wartość 1 pkt to około 96 gr
Tak na chłodno to analizując jest to o niebo lepsze od opisanego serwisu
imperium reklamy które zamierzam wykorzystać w inny sposób.

czytaj więcej w części drugiej tutaj

Zobacz dowód wypłaty !