Grać w goldentowns.com i zarabiać w internecie! Jaka jest prawda ? opinia

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Czy grając w gry można miło spędzać i czas i zarabiać prawdziwe pieniądze ? Opinie na podstawie goldentowns.com

Jakiś czas temu dałem się skusić na rozpoczęcie rozgrywki w goldentowns.com oczywiście skuszony możliwością zarabiania realnych pieniędzy.
Wnioski są takie że zarabiają nieliczni a sama gra wymaga uwagi i czasu. Należy dokładnie poznać mechanizmy i zależności od których rozwój miasta jest mocno zależny. Sam proces rozbudowy miasta do sensownego poziomu jest dość długi ponieważ gra jest czasu rzeczywistego.
Jak już zaczynamy osiągać w miarę wysoki poziom rozwoju to okazuje się że punktów ruchu (energii) nam brakuje, które można kupić za złoto, rozumiane jako rzeczywiste pieniądze. Czyli pierwsze zarobione złoto idzie na zakup energii.
Każde zebranie produkcji i ponowne jej uruchomienie kosztuje nas punkt ruchu dodatkowo należy szkolić pracowników do budynków usługowych, którzy po określonym czasie umierają i trzeba ich ponownie szkolić.
Budynki poza pierwszymi otrzymanymi na starcie podlegają naprawianiu, które nas kosztuje czas i surowce.

ZARABIANIE NA GRANIU W INTERNECIE

Przekonanie mam takie że zarabiającymi oprócz twórców i właścicieli gry jest wąska grupa graczy i raczej marne szanse aby do nich dołączyć.

Reasumując: czas poświęcony na granie lepiej przeznaczyć na coś innego na przykład jak naprawdę zarabiać w internecie.

Jeszcze nigdy nie było tak żeby ktoś dostał coś za darmo.

Czy w goldentowns.com zarobię prawdziwe pieniądze

Gra goldentowns.com jest bardzo fajna bo daje dużo satysfakcji ale nie należy jej traktować jako potencjalne źródło dochodu.