20dollars2surf opinie | oszustwo

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

20dollars2surf opinie – dobrze żarło i zdechło.

No niestety chyba najwyższy czas spojrzeć prawdzie w oczy i jasno sobie powiedzieć że skończyło się Eldorado jakim był program 20dollars2surf ( 20dollars2surf opinie ).

Mnie osobiście w 20dollars2surf udało się wypracować metodę zarabiania pasywnego ponieważ ilość zdobywanych poleconych a co za tym idzie prowizja od ich zarobków była na tyle duża że bez mojego osobistego udziału udawało mi się osiągać minima do wypłaty.

Rok 2011 był wielce udany i raczej bym niczego złego nie podejrzewał. Wszystkie wypłaty były regularne, a ja miałem bardzo dobrą opinię o 20dollars2surf.

Natomiast wraz z nowym rokiem 2012 wszystko się odmieniło. Do dziś dnia czekam na wypłaty zgłoszone z początku roku 2012 a nie ma co ukrywać że są to już mocno przedawnione wypłaty.

W związku z powyższym mogę śmiało stwierdzić iż program 20dollars2surf przestał być wypłacalny.

Jeszcze się łudzę nadzieją że zrealizują moje zaległe wypłaty bo jest tego trochę ale z każdym dniem mam jej coraz mniej.

Jak to w życiu bywa coś się kończy i coś się zaczyna. Już można zaobserwować delikatne ruchy promocyjne podobnego sposobu zarabiania. Czy to jest totalnie nowa firma czy stara pod nową odsłoną ? kto to może wiedzieć.

Internet nie lubi próżni więc jak dana metoda zarabiania się skończy to powstają co najmniej dwa jej nowe klony mniej lub bardziej zmodyfikowane.

Kolejny pseudo cudowny system się skończył a na rynku pozostaje niepokonany i niedościgniony Google Adsense.

Jak do tej pory Adsense okazało się najbardziej godnym zaufania modelem biznesowym. Oczywiście ma on mnóstwo ograniczeń i obostrzeń i wcale nie jest łatwo wszystkim im sprostać.

W związku z powyższym nie pozostaje nic innego jak mocne skoncentrowanie się na zarabianiu z Google Adsense.

Frazy, które Was tu skierowały:

  • 20dollars2surf
  • 20dollars2surf opinie 2013
  • 20dollars2surf com opinie
  • 1 dollar 2surf
  • 20 dollar 2 surf