Google Adsense opinie

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Moja osobista opinia o Google Adsense jest jak najbardziej pozytywna i polecam ten system zarabiania każdemu kto myśli poważnie o zarabianiu w internecie.

Ku przestrodze:

Jeżeli szukasz sposobów na sprytne, podstępne i nieuczciwe zarabianie to omijaj Google Adsense z daleka bo nie dotrwasz do pierwszego wypłaty – zbanują Cię.

Wielu z was pisze do mnie z zapytaniem o opinie dotyczącą Google Adsense ponieważ spotkali się z wieloma wypowiedziami na temat banowania kont przez Google czy też nie zaliczania kliknięć.
To prawda wiele kont zostało zamkniętych i wiele kliknięć niezaliczonych tylko trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego ?
Konta zbanowane to te które mimo ostrzeżeń (Google Adsense najpierw ostrzega) dalej nagminnie nie stosują się do zapisów w regulaminie. Wiele niezaliczonych kliknięć jest efektem klikania przez samego właściciela witryny lub przez jego grono przyjaciół co również jest nie zgodne z regulaminem.
Dodatkowo Google Adsense zlicza unikatowe kliknięcia czyli jedno od jednego użytkownika co powoduje że jeżeli jakiś użytkownik kliknie wiele razy to i tak Google Adsense zaliczy jako jako jeden raz.

Jak sami widzicie te złe opinie o Google Adsense to nic innego jak krzyk rozżalonych domowych naciągaczy, którym proceder się nie udał. Nie są oni tak do końca sami sobie winni bo bardzo często większość ich winy można zrzucić na ich naiwność i łatwowierność. Wielokrotnie zawierzyli oni pseudo internetowym specom od zarabiania oferującym różnego rodzaju domowe systemy zarabiania, które w rzeczywistości okazują się nieefektywne i częstokroć polegają na naciąganiu zapisów regulaminu wielu firm w tym Google Adsense.

Jednym z systemów na który się żali ogromna liczba jego nabywców jest domowy system zarabiania, o którym możesz poczytać tutaj.

Frazy, które Was tu skierowały:

  • zarabianie z google adsense opinie
  • opinie o google adsense