Doskonały program partnerski dla posiadaczy stron www

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Masz stronę www, bloga ? Zacznij zarabiać w internecie prawdziwe pieniądze ! a jeżeli już zarabiasz to zwiększ efektywnie swoje zarobki. Systemy afiliacyjne i programy partnerskie dają duże możliwości.

Serwis afiliacyjny NOVEM pośredniczy pomiędzy reklamodawcami (tymi którzy chcą wykupić reklamy w internecie – swoje portale, produkty itd.) oraz wydawcami czyli osobami posiadającymi własne strony www, blogi, fora.

Za owe kojarzenie pobierają prowizję od zarobków. Dostępnych reklamodawców i ich produktów jest ogromna ilość praktycznie z każdej gałęzi gospodarki. Każdy serwis, produkt dokładnie jest opisany pod kątem jego przeznaczenia oraz dostępnych kreacji (czy tylko możliwe jest wyświetlanie baneru czy można wysyłać maile itd.) Za udział w każdym z takich programów mamy z góry określoną prowizję. Oczywiście najlepiej opłacalne są programy z sektora finansowego ale na takich akcjach reklamowych zawsze można była dużo zarobić w internecie na www. Po uzbieraniu niezbędnego minimum jakim jest kwota 50 zł możemy dokonać wypłaty.

Serwis jest wyposażony we wszelkie niezbędne statystyki porównania wszystko to co jest potrzebne webmasterom. Z resztą każda sieć afiliacyjna ma wystarczająco rozbudowane narzędzia analityczne i statystyczne.

Sprawdź a może uda Ci się zwiększyć swoje zarobki