Generator Listy – Adriana Kołodzieja – Opinie cz:1

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Czy istnieją cudowne systemy do zarabiania pieniędzy w internecie ? Czy w internecie da się zarobić ?

Osobiście uważam że nie istnieje coś takiego jak system do zarabiania przez internet. Zbiór wskazówek, porad owszem ale nie gotowy system. Pomyślmy czy jak miał bym taki system lub wiedzę dzięki której bym dużo zarabiał czy potrzebowałbym to sprzedawać ? oczywiście że nie nie ! a co więcej dbał bym aby nikt tej wiedzy mi nie skradł !

Najlepszym potwierdzeniem powyższego stwierdzenia może być przykład systemu pt: “Domowy system zarabiania” autorstwa Pana Daniela Selania, który znalazł wielu nabywców jak się okazało większość z nich się mocno rozczarowało. Opis sytemu tutajopinie tutaj.

O wiele bardziej uczciwie do sprawy podszedł autor produktu Generator Listy Adrian Kołodziej, który to nie obiecuje że każdy zarobi w cudowny sposób górę pieniędzy. Pewnie ciekawi jesteście co jest w tym systemie !
Pokrótce analizę oferty tego systemu zaprezentowałem tutaj.
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Generatora Listy i muszę przyznać że to nie ściema !

WAŻNE ! Nie oczekujcie że jest tam napisane jak zarobić ogromne pieniądze w internecie albo opis systemu który dla nas będzie zarabiał. Jest opisane rzetelnie i zaprezentowane na prawdziwym przykładzie jak można zarabiać przez internet a to ogromna różnica.

Bardzo uczciwe podkreślam bardzo uczciwe podejście do tematu przez Adriana Kołodzieja. Jego produkt nazwał bym kursem jak można zarobić w internecie bo czy ja zarobię to zależy tylko i wyłącznie ode mnie samego.

Szczerze mówiąc nie doszedłem jeszcze do końca tego kursu (czego bardzo żałuje) bo zabrakło mi na to trochę czasu ale jestem już przy końcu.

Dlaczego nie zgłębiłem wiedzy w jedną noc i nie zacząłem zarabiać kokosów ? bo wiedza jest praktyczna i fajnie jest wszystko przetestować od ręki. Wskazówki i porady tam zawarte wykorzystuje przy projektach już rozpoczętych i powiem wam że naprawdę działają.

Wiele wskazówek okazało się oczywistych ale sam na mnie nigdy bym nie wpadł.
Niektóre z tematów poruszonych w tym kursie przedstawiam poniżej:

ZAPRASZAM DO CZĘŚCI DRUGIEJ ! (…)