ADTAILY – opinie, sugestie, wskazówki.

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Zarabianie w Internecie nie jest trudne pod warunkiem że wiadomo jak się za to całe zarabianie przez Internet zabrać. Jednym z wielu narzędzi będącym bardzo pomocnym przy zarabianiu w sieci jest serwis ADTAILY.

Jak już pisałem wcześniej korzystam z tego serwisu i mam nawet pierwsze wypłaty. Serwis ten skupia właścicieli stron www, blogów i serwisów grupując ich w kategorie np. gry, rozrywka, finanse. Zgłoszone serwisy posiadają widget adtaily (baner podzielony na kilka części), w którym są umieszczane wykupywane reklamy.
Reklamy mają określony wymiar 125×125 pikseli. Sami określamy stawkę za dzień wyświetlania reklamy, oczywiście musimy realnie spojrzeć na konkurencje i potencjał naszej strony. Potencjał rozumiany jako ilość uu/dobę (unikalnych użytkowników odwiedzających nasz serwis na dobę).Do naszej ceny adtaily automatycznie dolicza swoją prowizję w wysokości 30 %.

W serwisie tym z drugiej strony zarejestrowani są użytkownicy, którzy mają potrzebę reklamowania i promowania towarów i usług. Dzięki pogrupowaniu stron, serwisów czy blogów zarejestrowanych wydawców w łatwy sposób mogą dokonać sortowania według tematyki, która ich interesuje i wykupić reklamę w serwisach, które zostaną przez nich wskazane.

Jako wydawcy pieniądze zarabiamy po zakończeniu wykupionej u nas kampanii reklamowej oczywiście po potrąceniu prowizji serwisu, która jak wspomniałem została doliczona do ceny zakupu.

Minimum do wypłaty to 100 zł i można wypłatę dokonać na konto paypal.
Pamiętajmy o konieczności zapłacenia podatku. Jak zapłacić podatek od zysków ze trony internetowej ?
Ja na osiągnięcie minimum do wypłaty czekałem około 5 miesięcy ale udało się i wszystko przebiegło bez problemów. Wiem że jak na te 5 miesięcy to zarobki nie imponujące ale serwis startował i dopiero się rozwijał a nie ma co ukrywać że każda stówka cieszy. Mając kilka źródeł to tych stówek tez jest kilka no i oto w tym całym zarabianiu przez internet chodzi.