Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). OK ! Polityka Prywatności & Cookie

Generator Listy – Adriana Kołodzieja – Opinie cz:1

Czy istnieją cudowne systemy do zarabiania pieniędzy w internecie ? Czy w internecie da się zarobić ?


Osobiście uważam że nie istnieje coś takiego jak system do zarabiania przez internet. Zbiór wskazówek, porad owszem ale nie gotowy system. Pomyślmy czy jak miał bym taki system lub wiedzę dzięki której bym dużo zarabiał czy potrzebowałbym to sprzedawać ? oczywiście że nie nie ! a co więcej dbał bym aby nikt tej wiedzy mi nie skradł !

Najlepszym potwierdzeniem powyższego stwierdzenia może być przykład systemu pt: „Domowy system zarabiania” autorstwa Pana Daniela Selania, który znalazł wielu nabywców jak się okazało większość z nich się mocno rozczarowało. Opis sytemu tutaj, opinie tutaj.

O wiele bardziej uczciwie do sprawy podszedł autor produktu Generator Listy Adrian Kołodziej, który to nie obiecuje że każdy zarobi w cudowny sposób górę pieniędzy. Pewnie ciekawi jesteście co jest w tym systemie !
Pokrótce analizę oferty tego systemu zaprezentowałem tutaj.
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Generatora Listy i muszę przyznać że to nie ściema !

WAŻNE ! Nie oczekujcie że jest tam napisane jak zarobić ogromne pieniądze w internecie albo opis systemu który dla nas będzie zarabiał. Jest opisane rzetelnie i zaprezentowane na prawdziwym przykładzie jak można zarabiać przez internet a to ogromna różnica.

Bardzo uczciwe podkreślam bardzo uczciwe podejście do tematu przez Adriana Kołodzieja. Jego produkt nazwał bym kursem jak można zarobić w internecie bo czy ja zarobię to zależy tylko i wyłącznie odemnie samego.

Szczerze mówiąc nie doszedłem jeszcze do końca tego kursu (czego bardzo żałuje) bo zabrakło mi na to trochę czasu ale jestem już przy końcu.

Dlaczego nie zgłębiłem wiedzy w jedną noc i nie zacząłem zarabiać kokosów ? bo wiedza jest praktyczna i fajnie jest wszystko przetestować od ręki. Wskazówki i porady tam zawarte wykorzystuje przy projektach już rozpoczętych i powiem wam że naprawdę działają.

Wiele wskazówek okazało się oczywistych ale sam na mnie nigdy bym nie wpadł.
Niektóre z tematów poruszonych w tym kursie przedstawiam poniżej:

ZAPRASZAM DO CZĘŚCI DRUGIEJ ! (…)

frazy, które was tu skierowały:

 • adrian kołodziej opinie
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Dodaj do ulubionych
 • email
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
9 Komentarzy

9 Responses to “Generator Listy – Adriana Kołodzieja – Opinie cz:1”

 1. Marek

  Ja jako szczęśliwy użytkownik kursu „generator listy” potwierdzam w 1000% o rzetelności Adriana.
  Nie dalej jak wczoraj Adrian udostępnił mi do publikacji na moim blogu swój nowy gratisowy raport, w którym wyjawia kilka nowych tricków przydatnych nie tylko przy e-mail marketingu :)
  Również serdecznie polecam, bo stanowi pewne uzupełnienie albo jak kto woli – prolog do „generatora listy”
  Pozdrawiam

 2. admin

  to prawda co do rzetelności nie można mieć żadnych zastrzeżeń !

 3. Robert Wiliński

  Również potwierdzam. Adrian Kołodziej, to uczciwy człowiek, z luzackim podejściem do biznesu internetowego. W fajnym stylu przekazuje swoją wiedzę. Co prawda wielu osobom to nie odpowiada, ale na pewno znajdzie się grono osób, które od pierwszych chwil polubi Adriana.

 4. Krisek

  Piszesz jak byś byś miał już wszystko i niczego nie potrzebował:

  „Pomyślmy czy jak miał bym taki system lub wiedzę dzięki której bym dużo zarabiał czy potrzebowałbym to sprzedawać ? oczywiście że nie nie !”

  Niby dlaczego nie? Nie lepiej jest mieć 1000 czy 2000 euro więcej w kieszeni?

  „a co więcej dbał bym aby nikt tej wiedzy mi nie skradł ! ”

  Spójrz na Adriana – czy on chowa wszystko przed wszystkimi? Nawet jak by taki system istniał (szkoda, że nie opisałeś o jaki dokładnie system Ci chodzi) to czy ktoś nie mógłby sam do niego dotrzeć lub go stworzyć? A jak już by do niego dotarł, to by stwierdził, że ktoś mógł się z nim tym systemem podzielić, ale tego nie zrobił.

 5. admin

  1000 euro czy 2000 czy 3000 to i tak więcej niż do życia jest potrzebne – piszesz jakbyś chciał się nachapać w krótkim czasie jak najwięcej a zarabianie w internecie (jakiekolwiek w sumie) nie na tym polega !
  Podajesz przykład Adriana ale coś Ci się pomyliło bo jego produktem nie jest system a metody zarabiania, które nie ma co ukrywać są skuteczne – ale to co Adrian sprzedaje samo dla kupującego zysku nie wygeneruje – więc sam sobie zdefiniuj co to jest SYSTEM DO ZARABIANIA a co sprzedaje Adrian. Adrian zaznacza że możesz zarobić ale to tylko zależy od Ciebie samego jego produkt niczego nie gwarantuje i często jest mylony z systemami do zarabiania co z resztą sam zrobiłeś.

  Żeby lepiej to zobrazować system do zarabiania to coś w stylu kup system za 100 zł a dzięki niemu wygenerowane liczby zapewnią Ci trafienie szóstki w TOTOLOTKA natomiast metody to coś w stylu wybierz z 49 liczb 12 (sam decyduj które) ja pokażę Ci jak zrobić ich kombinację tak że jeżeli wśród tych twoich 12 liczb znajdą się wszystkie wylosowane ( 6 liczb ) to na co najmniej trafisz piątkę.
  PROSZĘ NIE MYLIĆ SYSTEMU Z METODAMI.
  Adrian sprzedaje metody zarabiania bazujące na liście adresowej ale on jej dla Ciebie nie zrobi nie określi dla niej targetu itd itd większość pracy musisz wykonać sam !

  trochę się rozpisałem ale nie lubię mądralińskich :)

 6. Bożenna

  Ja myślę za wszystkie te sposoby są może dobre dla osób doskonale znające komputer i jego wszystkie niuanse. Nauczyłam się wiele i bardzo ciężko pracowałam przy bloggerze i jeszcze nie wiem wielu rzeczy. Do pieniędzy trzeba mieć po prostu szczęście, pozdrawiam

 7. admin

  to prawda że szczęście jest potrzebne ale ja uważam że wytrwałość i niezłomność w dążeniu do celu jest ważniejsza:

  sam nawet napisałem artykuł do którego osobiście wracam co najmniej raz w miesiącu :) :

  http://www.dochodowyblog.pl/jak-skutecznie-zarabiac-przez-internet-731

 8. commander

  Ja gorąco polecam wszystkim tą stronke dobryzarobek.pl. Można tam legalnie i skutecznie zarobić ponad 5000 zł w miesiąc.

 9. admin

  O dobrym zarobku już pisałem
  DobryZarobek.pl – czy ten program to dobry pomysł na zarabianie w Internecie ?
  i szczerze mówiąc zalecam ostrożność szczególnie jeżeli chodzi o wysokość zarobków.

Pisząc komentarz pamiętaj aby potwierdzić że nie jesteś spamerem ! Następnie czekaj na moderację komentarza przez admina !