Zarabianie na graniu w internecie

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Grać w internecie każdy lubi, ale czy da się zarobić podczas tej przyjemności? Zarabianie na graniu jest możliwe!

Postanowiłem to zarabianie w internecie przetestować. Od jakiegoś czasu otrzymywałem od was maile dotyczące zarabiania na graniu w internecie w grze goldentowns.com.
Żeby napisać cokolwiek trzeba mieć o czym pisać, a więc zarejestrowałem się i zacząłem swoją przygodę z zarabianiem w grze. Grać zawsze lubiłem więc szybko się wkręciłem.

Zarabianie na graniu w sieci

Szybko zrozumiałem że łatwo nie będzie ponieważ Ci którzy zaczęli zaraz na początku są już potężnie rozbudowani i oni już zarabiają. Skoro zarabiają to mocno niechętnie patrzą na tych którzy też chcą zarabiać.

Celem gry goldentowns.com jest zarabianie, ale jeszcze nie wiem do końca przez kogo.

Budynkami najbardziej pożądanymi są kopalnie złota, w których wydobywa się złoto w grze. Wydobyte złoto można sprzedać w grze za prawdziwe pieniądze. Sprzedawać można po z góry ustalonej cenie graczom wskazanym przez twórców gry, którzy zapewniają płynność obrotów na rynku złota. Złoto można również sprzedać innym graczom. Za złoto można również sprzedawać wyprodukowane surowce ale tylko innym graczom. Jeżeli posiadamy odpowiednie budynki i wyszkolimy wykwalifikowanych pracowników lub jednostki wojskowe to je również możemy sprzedawać innym graczom za złoto.

Wiadomo że złoto można również kupić za prawdziwe pieniądze. Złoto w grze może znacznie przyspieszyć nasz rozwój ponieważ możemy je wymienić na każdy dostępny surowiec, możemy kupić pracowników czy oddziały wojskowe ale co najważniejsze możemy za jego pomocą natychmiastowo zakończać proces budowy.

Idea gry jest prosta jak każdej gry ekonomicznej strategicznej. Rozbudowujemy jeden budynek aby można było zacząć produkcję następnego. Istotne w planowaniu budowy budynków jest ich zasięg oddziaływania ponieważ budynki zależne od siebie wzajemnie muszą się pod nim znajdować. Gra jest czasu rzeczywistego więc jeżeli coś trwa 3h to tyle musimy fizycznie odczekać. Alenie jest wcale tak prosto ponieważ posiadamy ludzi którzy żyją odpowiednia ilość dni. Ta ilość dni uzależniona jest od poziomu szczęścia, które rośnie wraz z poziomem rozbudowywanych domów. Im wyższe szczęście tym nasi pracownicy żyją dłużej. Fabryki również trzeba rozbudowywać i zatrudniać w nich pracowników. Ponad to można spotkać się z akcjami wojennymi i próbami podbicia naszego miasta.

Tak jak wspomniałem – zacząłem przygodę z zarabianiem na graniu w internecie w goldentowns.com i zaraz po pierwszych konkretnych wnioskach poinformuje was o nich.

Trochę czasu upłynęło i mogę wam przedstawić swoje spostrzeżenia: Grać w goldentowns.com i zarabiać w internecie ! Jaka jest Twoja opinia? Czy zarabianie na graniu ma sens?

Jeśli szukasz innych możliwości zarabiania online, zobacz koniecznie moje sposoby na skuteczne zarabianie przez Intrnet.