Zarabianie na blogu ! Czy na pisaniu bloga można zarobić?

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Wiele osób prowadzi swoje blogi i marzy o tym aby trochę na tym zarobić. Myślicie czy takie marzenie może się spełnić ? Oczywiście że może.

Jak wiecie tylko niewielki procent blogerów jest w stanie zarobić na tylu dużo aby mieć możliwość z tego wyżyć na godziwym poziomie. Miejmy nadzieje że i my niedługo dołączymy do ich grona ????

Dziś przeglądając internet w poszukiwaniu ciekawych informacji ze świata internetu natrafiłem na pewien artykuł.
Artykuł znalazłem w serwisie mediarun.pl (link do artykułu Tutaj).

W artykule przeczytałem jak to BMW rozpoczyna współpracę z blogerem. Brzmi nieźle !? a z racji iż jestem fanem tej marki samochodów to już w ogóle super sprawa. Krótko mówiąc BMW prowadzić będzie akcje „Blogo w świecie BMW”. Blogo to właśnie autor najpopularniejszego bloga w Polsce dotyczącego tej marki samochodów. W akcji tej to właśnie internauci mają decydować o modelu BMW jaki będzie testował Blogo.
Blogo swoją przygodę ma zacząć od jazdy BMW 5 którym uda się do Monachium. No nie powiem fajna przejażdżka.

W projekcie tym który ma potrwać około 3 miesięcy Blogo ma uczestniczyć w akcjach promocyjnych i innych imprezach na których gościem głównym ma być marka BMW.

Podczas swojej przygody Blogo ma poznać styl życia klientów BMW.

Internauci zarówno na blogomotive.pl jak i na stronie fanów BMW na facebook będą mogli na bieżąco zapoznać się z wrażeniami Blogo z testów.

Artykuł ten wprowadził mnie w dobry nastrój i ponownie rozświetlił światełko na końcu tunelu, na końcu którego czeka odpowiedni poziom zarobków z internetu i własna firma pracująca na mnie.

Nie znamy dnia ani godziny kiedy to właśnie może właśnie nas spotka coś tak miłego i fantastycznego.
Skoro blogami interesują się takie giganty jak BMW to naprawdę uwierzcie mi da się w internecie zarabiać nawet na pisaniu bloga.

Wpis napisany pod wpływem refleksji po przeczytaniu artykułu link do artykułu Tutaj z serwisu mediarun.pl