Nawet najwięksi popełniają błędy

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Jak wyczytałem na Onet.pl google na swoich mapach zgubiło miasto.

A konkretnie jak ktoś chciał jechać do „zagubionego miasta” to google proponowało inne na drugim końcu wybrzeża oddalonego o około 200 mil. Dopiero na skutek interwencji burmistrza owego miasta google przywróciło miasto na mapy.

Pomyślicie niby nic i co z tego ? Myślicie chciałem poczytać o zarabianiu pieniędzy przez internet a tu info nie wiadomo skąd i o czym.
Otóż już mówię. Jak obrazuje powyższy przykład nawet największy sztab super specjalistów i super rozwinięta technologia nie uchroni nikogo przed popełnianiem błędów. Ważne jest aby szybko je poprawiać i cały czas dążyć aby tych błędów było jak najmniej (zobacz jak można tego dokonać).

Reasumując: skoro sam prowadzę swój własny biznes polegający na zarabianiu przez internet prowadząc bloga ale i nie tylko to owych błędów popełnię mnóstwo. Moje projekty internetowe nie będą przez dłuższy czas miały lojalnych użytkowników, nie będą na szczycie w wynikach wyszukiwarek, będą obarczone banalnymi błędami techniczno konfiguracyjnymi ale co najważniejsze nie wolno się zniechęcać. Trzeba szybko reagować na zidentyfikowane błędy i problemy i w miarę możliwości je niwelować. Wiadomo potrwa to zdecydowanie dłużej niż u potężnej konkurencji ale się opłaci (mam nadzieję).

Skoro duzi popełniają błędy i daleko im do doskonałości to ja czuję się zupełnie rozgrzeszony ze swych braków i niedopracowań. Mało tego zabieram się dalej do pracy i testowania zarabiania w domu przez internet i zgłębiania wiedzy o dochodzie pasywnym, którym od zawsze był dla mnie celem samym w sobie.
Powiem wam iż chyba najlepszym sposobem na osiągnięcie dochodu pasywnego jest parking domen (zobacz) tylko że temat nie jest łatwy jak wszystko zresztą co się zaczyna.

Nie zwlekaj tylko skorzystaj i działaj (start)

A jak masz spostrzeżenia przemyślenia do dziel się nimi może wspólnie uda się wypracować coś wartościowego.