Najlepsza aplikacja dla zarabiającego bloga czyli WordPress

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

WordPress najlepszy system dla zarabiającego bloga

WordPress umożliwia przeciętnemu użytkownikowi na łatwe i efektywne publikowanie treści w Internecie. Dzięki swej prostocie to doskonałe narzędzie do pisania bloga dla początkujących a zaawansowanych użytkownikom może posłużyć do zarządzania niewielkim portalem.

WordPress to idealne narzędzie wspomagające pisanie bloga, aczkolwiek jest na tyle rozbudowane, że dla średnio zaawansowanych jego użytkowników może posłużyć jako narzędzie do zarządzania niewielkim portalem.

WordPress jest najlepszym darmowym narzędziem do prowadzenia bloga. Wybrałem właśnie WordPress ponieważ pełny jest funkcji niezbędnych do pisania bloga jak również zawiera menadżera odnośników, RSS, wtyczki API, filtr antyspamowy i wiele innych narzędzi dzięki którym możemy uzyskać niepowtarzalny wygląd serwisu.
Wpisy możemy edytować poprzez WYSIWYG (czyli piszemy i od razu widzimy jak to będzie wyglądało w przeglądarce) jak i bezpośrednio z poziomu kodu html.
W celu zapoznania się z bliższą charakterystyką narzędzia wordpress zapraszam na stronę:
http://wordpress-polska.org/

Jak już tutaj wspomniałem zdecydowałem się na na hosting dhosting.pl. W statystykach dobrze wypadł okres testowy 7-dniowy, udostępniają mnóstwo gotowych skryptów i programów (między innymi WordPress) do zainstalowania. I ja skorzystałem z tego i automatycznie zainstalowałem sobie WordPress’a dla potrzeb mojego bloga. O tym jak założyć bloga przeczytasz tutaj, a o sposobie jego instalacji możesz przeczytać tutaj (jak napisze o tym post to podam tu link).

Masz pytania, pisz.

Powodzenia.