Formuła Domowego Dochodu opinie

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu przez Adam

Znowu oferta wspaniałego systemu do zarabiania w internecie. Czy jest ona warta naszej uwagi ?

Czy czasem „formuła domowego dochodu” to nie oszustwo ?

Od paru lat w internecie krążył pseudo wspaniały domowy system zarabiania wokół którego powstało mnóstwo zarówno artykułów jak i całych blogów poświęconych temu jak robi ludzi w konia.
W chwili obecnej oficjalna strona tego systemu (www.domowysystemzarabiania.pl) została wygaszona co potwierdza wszelkie zarzuty wystosowane przeciwko temu systemowi.
Ona została wygaszona ale powstała inna „Formuła Domowego Dochodu” (www.formuladomowegodochodu.pl)– czy to nie zbyt duży zbieg okoliczności ?

Jak wiadomo internet nie lub próżni i w miejsce jednego systemu powstaje drugi.
Czy tym razem mamy z czymś takim do czynienia ?

Formuła domowego dochodu opinie

„Formuła Domowego Dochodu” czy warta jest naszej uwagi ?

Na dzień dobry wita nas ogromny napis: „Kto jeszcze chce zarabiać 5896,45 zł miesięcznie przez Internet z domu w tylko 1 godzinę dziennie?”

No głupie pytanie kto by nie chciał !?

Potem fragmencik o tym jak koleś niejaki „Piotr Drzewicki” szukał pracy a cały świat był przeciw niemu.
Ok. chciał wzbudzić koleś współczucie i wzbudził – cel marketingowy osiągnięty.
A tu nagle poszedł do pracy słabo płatnej ale poszedł. Jak mu było ciężko ! tyle godzin musiał pracować.
Nawet dał zdjęcia jak to biednie żył a i że przyszedł kryzys (ale ten kryzys chyba to już jest od dłuższego czasu) a i że państwo zabiera na emerytury itd. itd.

Koleś wpadł na pomysł aby zarabiać prze internet ale szukając łatwej drogi jak szybko stać się milionerem przez 3 lata stracił 7400 pln.

Taki biedny a miał tyle na głupoty !?

Przez 3 lata go oszukiwali !? coś długo się rozumu uczył.

I po tak długim czasie nauki zrozumiał że można zarabiać z Google. Kilka wyliczeń i screen z przelewem żeby być jak najbardziej wiarygodnym.
Na przelewie jest data 28.02.2012 numer operacji to 9 niech będzie 9 jego zarobków po 5 000 to daje 45 000 pln czyli jeszcze nie jest milionerem.

A tu nagle zdjęcia pięknego salonu i sypialnie gdzie teraz koleś pracuje. No proszę was za te 45 000 kupił nowe mieszkanie w wysokim standardzie !? oj przepraszam z następnych fotek widać że kupił dom samochód terenowy i jeszcze jakieś wakacje.

Na czym polega „Formuła Domowego Dochodu” ?

Zostało to przez autora określone jako system pomagania szukającym informacji – no proszę was bądźmy poważni.
Zakładam (bo pewności nie mam) że to polega na założeniu bloga wciskania tam artykułów gotowych do przedruku. Po czym wklejamy tam reklamy od Google Adsense i spamujemy na potęgę stąd może sztuczne ograniczenie pracy 1 godzina dziennie żeby nie przesadzić.
Ale z doświadczenia wam powiem że to najkrótsza droga do bana w Google.

Kolejna informacja to że zarabia już tak około 3 lat więc policzmy raz jeszcze.
3 lata to 36 miesięcy po 5000 pln to daje nam 180 000 pln minus podatek dochodowy 18% ( 32 400pln) to daje na czysto około 147 600pln i za to kupił dom terenówkę i wczasy !?
Niech zdradzi gdzie trafił na taką promocję bo na samo auto ze zdjęcia by mu zabrakło.

Kolejne wzruszające info dotyczy tylko 5 osób, którym zdecydował się zdradzić tajemnice a zgłosiło się do niego o wiele więcej. Skoro wtedy to była wiedza, którą traktował jak tajemnice to dlaczego teraz ją sprzedaje !?

bądźmy bardziej poważni !

Potem straszna choroba nawiedziła jego rodzinę (oczywiście współczujemy – znowu cel marketingowy osiągnięty) i został zmuszony do sprzedaży systemu żeby zorganizować pieniądze.
Skoro tak dobrze zarabiał to musiał sprzedać system żeby zarobić – coś się to kupy dupy nie trzyma.

Oczywiście jest ograniczenie co do ilości kopii i cena jedynie 97 pln ale ja już widziałem tą cenę i większość was też przy okazji innego systemu „domowego systemu zarabiania”.

Oczywiście dostajemy 30 dniowy okres gwarancji ale uważajcie bo w regulaminie jest napisane że cała formuła domowego dochodu to „wiele godzin wideo i kilkaset stron PDF”. Czy aby na pewno dacie radę przez to przebrnąć i wprowadzić w życie i jeżeli się nie powiedzie zdążyć w 30 dni zażądać zwrotu pieniędzy ?

Regulamin strona 14 pkt 16 podpunkt B – mówi o tym że nie gwarantują ani nie obiecują że to co sprzedają zadziała czyli przyniesie nam zysk.

Czyli jak jest ?
koleś zarabia od paru lat i nie może oficjalnie dać gwarancji że to co sprzedaje czyli system do zarabiania w internecie działa !? – coś za dużo nieścisłości i samo zaprzeczeń w tej całej ofercie.

Ja tego nie kupuje !

A tak na koniec z kim mamy do czynienia:

„Sklep internetowy działający pod adresem internetowym formuladomowegodochodu.pl prowadzony jest przez NET IDEAS SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Białymstoku, ul. Marii Skłodowskiej Curie 3/63, 15-904 Białystok, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Przedsiębiorców Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr 0000429029, nr NIP 5423226671 nr Regon 200703215.”

Na plus jest to że to firma z Polski więcej plusów tej oferty i tego systemu nie widzę.

Zaznaczam iż nie nabyłem tego systemu i jestem daleki od tego a moje powyższe spostrzeżenia są subiektywną oceną oferty produktowej. Moja ocena oparta jest na kilkuletnim doświadczeniu w zarabianiem przez internet a w szczególności zarabianiu z Google.

frazy, które was tu skierowały:

  • system pomagania szukającym informacji
  • formułę domowego dochodu opinie
  • formuła domowego dochodu do pobrania
  • domowy dochód
  • formuła domowego dochodu oszuści