Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). OK ! Polityka Prywatności & Cookie

Zarabianie w Internecie. Jak Zarabiać ? Na Czym Zarabiać ? Ile Zarabiać ?

Czy Zarabianie w Internecie to zbieranie grosika do grosika !? Czy Zarabianie przez Internet zawsze sprowadza się do klikania w reklamy, odbierania maili lub też przekonania kogoś do zakupu czegoś czego nie koniecznie potrzebuje ? ! WCALE NIE MUSI !


Jak zarabiać w internecie pisałem już dużo ale postanowiłem podzielić się sowimi najnowszymi spostrzeżeniami. Co mnie do tego skłoniło ? Bardzo się poirytowałem tym całym swoim systemem zarabiania ponieważ bazuje na elementach banalnych z których zyski są niewielkie. Nie mogę powiedzieć a i owszem zarabiam na www ale poziom zarobków mnie nie zadowala a mało tego ilość czasu poświęcanego na to zarabianie jest za duża.

Postanowiłem to zmienić i porzuciłem większość z dotychczasowych metod Zarabiania Przez Internet w których zarobki były niewielkie.

Nie myślcie że przestałem myśleć o zarabianiu w sieci ! oj nie ! jestem przekonany że to najlepsze medium do zarabiania tylko nadszedł czas na krok do przodu czyli na większe zarabianie.

Z mojego doświadczenia wynika iż na większe Zarabianie w Internecie jest szansa dzięki Programom Partnerskim na których zacząłem zarabiać dużo większe pieniądze niż w jakichkolwiek klikaniach, odbieralniach maili czy surf barach.

Uważam iż to jest właściwy kierunek i czas najlepszy aby sięgnąć po większe pieniądze.

Was też namawiam aby metody zarabiania w internecie typu klikanie/oglądanie reklam potraktować jak poligon doświadczalny i po pewnym czasie jak zrozumiecie idee zarabiania w sieci zrezygnować z tych metod na korzyść tych bardziej opłacalnych.

W tym momencie bardzo intensywnie działam w trzech Programach Partnerskich :

1) NOVEM www.novem.pl

2) Netsales www.netsales.pl

3) Google Adsense, który polecam chyba najbardziej (google adsense opinie)

W najbliższej przyszłości zamierzam wszelkie swe działania skoncentrować właśnie na Programy Partnerskie. Jak długo to będzie trwało nie wiem a w sumie wiem do momentu aż znajdę coś jeszcze bardziej opłacalnego i stwierdzę że trzeba zrobić kolejny krok do przodu.

frazy, które was tu skierowały:

 • na czym zarobić w internecie
 • na czym zarabiać w internecie
 • ile zarabiacie na blogu
 • na czym zarobic
 • na czym zarabiac
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Dodaj do ulubionych
 • email
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
13 Komentarzy

13 Responses to “Zarabianie w Internecie. Jak Zarabiać ? Na Czym Zarabiać ? Ile Zarabiać ?”

 1. Adasio

  Wszystko fajnie tylko wszędzie widzę surfbara promujesz ;]

 2. admin

  nie tylko ! a z drugiej strony nie dziw się co miesiąc mam z niego wypłatę nic w nim nie robiąc :) zebrana pokaźna liczba poleconych zarabia dla mnie ! czyż nie oto każdemu z nas chodzi ?

 3. dorothy

  ludzie każdy chce coś wypromować Ty też byś tak zrobił, (…)

 4. Kasiora

  Witam, Kolega ma rację, że się przeżuca na programy parterskie, można z nich wyciągnąć dużo większą kasę niż z Surbarów.
  Nie trzeba też mieć swoich stron internetowych żeby zarabiać, trzeba pomyśleść i w umiejętny sposób kupować reklamę na stronach z dużym ruchem a kasiorka będzie płynąć strumieniami:)
  Polecam bardzo dobry program partnerski http://limity.tv/program/pp.54
  Sprawdźcie sami…

 5. admin

  programy partnerskie naszą szansą na prawdziwe pieniadze

 6. Aga

  Programy partnerskie to przyszłość, która stała się faktem. Właśnie teraz jest czas, by zarabiać, a przy okazji posiąść kawał dobrej wartościowej wiedzy.

 7. fred

  witam,

  otrzymał ktoś z was już pieniądze od : http://limity.tv/pp.232 ? zlecilem wypłate i od 11 dni cisza , maila nie idzie do nich wysłać a koleś na gg juz się do mnie nie odzywa ….

  proszę o odpowiedź jeśli ktoś coś wie nt. tego programu partnerskiego.

 8. admin

  nie znam tego systemu i nie wiele mogę doradzić ! ja bazuje na adsense, novem, netsales i o dnich regularnie i bez problemów mam przelewy !

 9. fred

  dobra… dostałem przelew ;) okazało się , że wypłacaja do 10tego każdego nowego miesiąca… wiec polecam ten program partnerski i ide działać w tym kierunku ;)
  pozdrawiam i życze dużych zarobków :)

 10. Miś

  Kiedyś były takie piramidy finansowe, które zdelegalizowano, ale teraz powraca coś na tej zasadzie, z tym że są to dobrowolne darowizny i jest to legalne. Chcesz dajesz, nie chcesz nie dajesz. Grunt to podłączyć się w odpowiednim momencie. (…)

 11. admin

  mimo wszystko marnie to wygląda jak na metodę z której mamy czerpać dochód !

 12. bodek86

  A może to ? ja na tym świetnie zarabiam nie małe pieniądze

 13. admin

Pisząc komentarz pamiętaj aby potwierdzić że nie jesteś spamerem ! Następnie czekaj na moderację komentarza przez admina !