Ta strona używa technologii cookie OK ! Polityka Prywatności & Cookie

Płatne akiety – sposób na zarabianie w internecie.


Płatne ankiety jako sposób na zarabianie w internecie, nie możliwe ? nic bardziej mylnego !

Jakiś czas temu chwaliłem się pierwszymi zarobkami uzyskanymi dzięki portalowi AddTaily.pl, jednocześnie testowałem kolejny sposób zarabiania przez internet – PŁATNE ANKIETY.
Tydzień temu zarejestrowałem się na portalu www.myiyo.com, na którym płacą za za wypełnianie ankiet.
W ciągu tygodnia dostałem dwa maile z propozycją wzięcia udziału w płatnych ankietach. Jak nie łatwo się domyśleć czym prędzej przystąpiłem do ich wypełniania.
Po zakończeniu ankiety dostałem komunikat iż ankieta dobiegła końca i że określona stawka zostanie dodana do mojego konta. Faktycznie na dziś dzień mam na koncie kwotę z dwóch wypełnionych ankiet i czekam na następne.

Firmy które płacą za wypełniania ankiet w internecie.
www.zarabianie-przez-internet.eu/jak-zarabiac-na-wypelnianiu-ankiet

Minimalna kwota wypłaty to 20 Euro a ja na razie mam 3 wirtualne bo tak naprawdę zaksięgowane zostaną na moim koncie po rozliczeniu się przez serwis myiyo.com ze zleceniodawcą.
Co by nie mówić to kolejny element zarabiania z domu przez internet. O innych sposobach zarabianie w internecie przeczytasz tutaj.

Zapraszam wszystkich do testowania płatnych ankiet i dzielenia się wnioskami o nich.

frazy, które was tu skierowały:

 • myiyo oszustwo
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Dodaj do ulubionych
 • email
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
3 komentarze

3 komentarze to “Płatne akiety – sposób na zarabianie w internecie.”

 1. Radzikowski

  ja na przykład bawię się w ermail, fakt pieniądze może nie za spore ale spotkałem się z tym w Czechach i widziałem jak znajomy zarabiał całkiem niezłe pieniądze oto link do strony tytułowej
  ermail.pl/klik/XXFVYmQ=

 2. andrzej21

  trzy lata klikania, w lutym zrobiłem ankietę na 20 tys punktów, zaliczona pod koniec marca, zleciłem wypłatę pieniędzy – do chwili obecnej mimo upływu ponad miesiąca czasu nie ma pieniędzy – myiyo zdecydowanie nie polecam,

 3. MartynaJ

  Ja ankietami zajęłam się kilka lat temu jeszcze w czasach studenckich. Teraz normalnie na etat pracuję, ale i tak je wypełniam bo po prostu łatwo można dorobić. Teraz wypełniam głównie na Epanel.pl bo płacą na konto i dla mnie jest to dużo wygodniejsze.

Pisząc komentarz pamiętaj aby potwierdzić że nie jesteś spamerem ! Następnie czekaj na moderację komentarza przez admina !
/* */