Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). OK ! Polityka Prywatności & Cookie

Google Adsense zarobki.

Coraz więcej w internecie można znaleźć informacji o tym jak Google adsense kogoś oszukało. Zupełnie tego nie rozumiem tym bardziej iż znowu dostałem kolejny przelew od adsense.


Na jakimś blogu (nawet nie podam jego adresu bo aż wstyd że takie knioty powstają) ktoś powołując się na moje opinie o Google adsense zarzucił mi że jestem pewnie ich pracownikiem i dlatego pozytywnie o nich pisze.

Niezła kaszana no nie !? widać że ktoś totalnie jest oderwany od faktów.

Ale co mnie najbardziej ubawiło to fakt iż moje zarobki z adsense w wysokości minimum do wypłaty czyli 70 euro osiągane co 2 nawet co 3 miesiące uznał za wysokie i naciągane. Ktoś kto miał do czynienia z zarabianiem z adsense wie że zarobki tego poziomu w takim okresie to żaden wyczyn.

Tak ogólnie to jak mógłbym pisać inaczej niż pozytywnie o adsense kiedy to znowu dostałem od nich kolejny przelew.

adsense zarobki

adsense zarobki

Jako swój sukces traktuje czas w jakim zarobiłem tą kwotę a to właśnie zaledwie 2 miesiące. No dobra będę z wami szczery to nie ja zarobiłem tylko mój blog. No ale przecież o to mi właśnie chodziło.

Wiele osób szuka informacji jak zarabiać na adsense. Po prostu przeczytajcie regulamin, załóżcie stronę / bloga i zacznijcie pracować nad ich popularnością. Gwarantuje wam że adsense Google odpłaci się wam odpowiednim poziomem zarobków.

Adsense Google to nie jest rzecz, której należałoby się obawiać a raczej należałoby ją traktować z należytym szacunkiem bo daje możliwość sensownego zarabiania w internecie.

Ale żeby Wam nie było aż tak wesoło trzeba pamiętać o rzeczy najważniejszej !! jakiej ? oczywiście macie rację o zapłaceniu podatku od zarobków z adsense.

frazy, które was tu skierowały:

 • google adsense zarobki
 • adsense zarobki
 • zarobki google adsense
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Dodaj do ulubionych
 • email
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
8 Komentarzy

8 Responses to “Google Adsense zarobki.”

 1. Sebek

  Taka przydatna strona ale zarobki cieniutkie, tyle można w 2 dni zarobić:)

 2. admin

  szczerze w to wierze i mam nadzieje że niedługo właśnie takie będą moje zarobki :)

 3. Joanna

  Wynik nie jest imponujący, ale od czegoś trzeba zacząć. Z tym podatkiem to jakaś masakra jest. Myślę o założeniu bloga, ale rozumiem że to jest jak działalność gospodarcza traktowane, tak?

 4. admin

  to zależy ! ja płace zryczałtowany podatek od dochodów ewidencjonowanych w wysokości 8,5% od przychodu płatne do 20 dnia następnego miesiąca po którym otrzymałem przelew. Gdybym się z tego utrzymywał pewnie bym założył firmę i dużo rzeczy pchał w koszty ale na razie jest jak jest. Zarobki faktycznie nie imponujące ale i tak cieszą :)
  o podatku napisałem tutaj -> jak zapłacić podatek od zarobków w internecie

 5. ona

  twoje potwierdzenie przelewu jest takie samo jak u gościa ,który reklamuje „formułe domowego dochodu”…czegoś tu nie rozumiem

 6. admin

  to ja czegoś nie rozumiem ! gdzie widzisz podobieństwo ?
  o jaką „formułę domowego dochodu” Ci chodzi ? masz na myśli „domowy system zarabiania”?
  konkretniej proszę konkretniej !

 7. Pasjonat

  Wczoraj wpisałem moją stronkę do Adsense i wkleiłem reklamy (sport-rankings.com)

  Mam pytanie. W jaki sposób liczy się wypłata. Tylko od kliknięć w reklamy, czy od ilości odwiedzin również ?

 8. admin

  Przede wszystkim od kliknięć i to tych unikalnych. Jeżeli masz również format reklamy graficzny to jest możliwość że za ten format będzie stawka za ilość wyświetleń tej konkretnej reklamy.

Pisząc komentarz pamiętaj aby potwierdzić że nie jesteś spamerem ! Następnie czekaj na moderację komentarza przez admina !