Ta strona używa technologii cookie OK ! Polityka Prywatności & Cookie

Google Adsense opinie, dowód wypłaty.

Google Adsense to gigant dzięki któremu można zarabiać w internecie.


Wiele osób szuka opinii o Google Adsense. Są ciekawi czy taki gigant jak Google Adsense naprawdę daje możliwość zarobienia w internecie.

Moje zarobki nie są imponujące ale są realne, a wypłaty realizowane coraz częściej. W internecie można znaleźć dowody wypłat na kilka tysięcy dolarów i jestem przekonany że są one prawdziwe.

Tak ogłaszam wszem i wobec że z Google Adsense da się zarobić przez internet.

To mój kolejny dowód na to że nie jestem gołosłowny: dowód wypłaty.

google adsense dowód wypłaty

google adsense dowód wypłaty

Do Google Adsense trzeba podejść jak do prawdziwego partnera w interesach i fakt iż całe zarabianie odbywa się przez internet nie powinien stwarzać wrażenia że łatwo się zarobi naciągając regulamin.
Naciągając regulamin bardzo łatwo zarobi się BANA. W takiej sytuacji nie pozostanie nic innego jak zresetować swój biznes i zacząć od zera.

Jeżeli ktoś myśli o zarabianiu w internecie chcąc dorobić do pensji, kieszonkowego czy emerytury to jak najbardziej według mojej ale i nie tylko mojej opinii Google Adsense stwarza taką możliwość.

Podsumowując: chcąc zarabiać w internecie to znaczy chcieć aby partnerzy nas traktowali poważnie i wypłacili nam ewentualnie zarobione pieniądze należy tak samo traktować naszych partnerów.

Nie naciągąć, nie manipulować i stosować się do zapisów w umowie a zarabianie w domu przez internet będzie mniej stresujące i pewne.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Dodaj do ulubionych
 • email
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
7 komentarzy

7 komentarzy to “Google Adsense opinie, dowód wypłaty.”

 1. Paweł Mąka

  Wiele osób twierdzi że w google adsense nie da się zarabiać ponieważ mają ruch a nie mają zysków. Warto jednak podkreślić że średni współczynnik kliknięć to około 1% więc jeżeli chcemy zarabiać dużo ale musimy lepiej rozmieścić reklamy albo tłoczyć masywny ruch.

  Pozdrawiam

 2. admin

  szczerze mówiąc to jest ciężko osiągać ten 1% ale czytałem gdzieś że bardzo dobrze zoptymalizowane strony sięgają około 3% a poziomy sięgające 5% i wskazują już na nadużycia 🙂

 3. Darek

  Niekoniecznie ruch jest najważniejszy a właśnie współczynnik ctr oraz tematyka strony.

 4. admin

  ale mając dobry ctr z bardzo małą ilością odwiedzin słabo się on przełoży na realne zarobki ! Najlepiej przy dużym ruchu mieć duży (w granicach normy) wskaźnik CTR ! w takiej sytuacji tylko patrzymy jak sama kaska do nas wskakuje :):) czego sobie i wam życzę

 5. pdf

  Jeśli strona jest wartościowa to i ruch na niej będzie który juz jest łatwo spieniężyć

 6. Logic

  Nie jest prawdą, że 1% CPC jest trudno osiągnąć. Taki współczynnik mogą mieć strony o niczym, serwisy rozrywkowe albo fora, wartościowe serwisy mają 3-4% a często więcej.

 7. admin

  nie wiem jak wy ale sięgam CTR z przedziału 2 – 5 %

Pisząc komentarz pamiętaj aby potwierdzić że nie jesteś spamerem ! Następnie czekaj na moderację komentarza przez admina !
/* */