Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). OK ! Polityka Prywatności & Cookie

Doskonały program partnerski dla posiadaczy stron www.

Masz stronę www, bloga ? Zacznij zarabiać w internecie prawdziwe pieniądze ! a jeżeli już zarabiasz to zwiększ efektywnie swoje zarobki. Systemy afiljacyjne i programy partnerskie dają duże możliwości.


Serwis afiljacyjny NOVEM pośredniczy pomiędzy reklamodawcami (tymi którzy chcą wykupić reklamy w internecie – swoje portale, produkty itd.) oraz wydawcami czyli osobami posiadającymi własne strony www, blogi, fora.

Za owe kojarzenie pobierają prowizję od zarobków. Dostępnych reklamodawców i ich produktów jest ogromna ilość praktycznie z każdej gałęzi gospodarki. Każdy serwis, produkt dokładnie jest opisany pod kątem jego przeznaczenia oraz dostępnych kreacji (czy tylko możliwe jest wyświetlanie baneru czy można wysyłać maile itd.) Za udział w każdym z takich programów mamy z góry określoną prowizję. Oczywiście najlepiej opłacalne są programy z sektora finansowego ale na takich akcjach reklamowych zawsze można była dużo zarobić w internecie na www. Po uzbieraniu niezbędnego minimum jakim jest kwota 50 zł możemy dokonać wypłaty.

Zobacz Dowód Wypłaty NOVEM

Serwis jest wyposażony we wszelkie niezbędne statystyki porównania wszystko to co jest potrzebne webmasterom. Z resztą każda sieć afiljacyjna ma wystarczająco rozbudowane narzędzia anlityczne i statystyczne.

Sprawdź a może uda Ci się zwiększyć swoje zarobki

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Dodaj do ulubionych
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
1 komentarz

One Response to “Doskonały program partnerski dla posiadaczy stron www.”

  1. Program partnerski

    Polecam ta siec afiliacyjna, sprawdzona i wyplacalna.

Pisząc komentarz pamiętaj aby potwierdzić że nie jesteś spamerem ! Następnie czekaj na moderację komentarza przez admina !