Ta strona używa technologii cookie OK ! Polityka Prywatności & Cookie

DigitalGeneration | co to jest ? opinie

Zarabianie w internecie jest tematem, który stanowi przedmiot zainteresowań wielu osób. DigitalGeneration reklamowany jest jako metoda służąca właśnie do zarabiania w internecie. Ale czy DigitalGeneration naprawdę umożliwia zarabianie przez Internet ?


Pierwsze co rzucą się w oczy to domena: coingeneration.com

Co ona może oznaczać ?
Nic innego jak generowanie monet. Czy już się wam zapaliła żółta lampka nad głową ?

Z generowaniem monet (waluty wirtualnej) mamy do czynienia przy kryptowalutach ( kryptowaluta co to jest ? )

Na moje oko po prostu ktoś chce zbudować ogromną tak zwaną kopalnie wirtualnych monet którejś z kryptowalut bazując na niewiele wiedzących górnikach. Górnikami nazywa się osoby, które wykorzystują moc swojego komputera do generowania wirtualnych monet. Proces generowania kryptowaluty jest złożony a o jego dokładnym przebiegu możecie poczytać na portalach lub serwisach właśnie im dedykowanych.

Prawda jest taka że raczej z dużą pewnością zarobicie mniej niż zainwestujecie biorąc pod uwagę cenę prądu, amortyzację części komputera itd.

Wiele osób się obawia że ich komputera po podłączeniu do systemu DigitalGeneration zostaną wykorzystane do różnych akcji i procesów z pogranicza prawa albo nawet z poza jego granic. No raczej nikt nie zagwarantuje że tak się nie może stać ale też nikt tego nie potwierdzi.

Sam miałem przygodę z krypto walutą nie poprzez pośredników tylko bezpośrednio. (więcej informacji o kryptowalutach )

Jeżeli interesuje was temat generowania monet kryptowalut to poszukajcie konkretnej waluty, rozpoznajcie jej popularność i przystąpcie do jej generowania lub handlowania nią samą ale bez żadnych pośredników przecież oni na was żerują i na was właśnie zarabiają.

Ja zawsze zalecam daleko idącą ostrożność oraz zalecam słuchanie się najlepszego własnego doradcy jakim jest zdrowy rozsądek.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Dodaj do ulubionych
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
Skomentuj jako pierwszy

Pisząc komentarz pamiętaj aby potwierdzić że nie jesteś spamerem ! Następnie czekaj na moderację komentarza przez admina !
/* */