Ta strona używa technologii cookie OK ! Polityka Prywatności & Cookie

20dollars2surf

20dollars2surf czy ten surf bar jeszcze działa ?

20dollars2surf w zarabianiu w internecie nigdy nie zawodził ale czyżby się to miało zmienić ?


Od nie pamiętam kiedy zarabiam przez internet na 20dollars2surf. Nigdy z tą metodą zarabiania w internecie nie miałem problemu a chodzi oczywiście o regularne i terminowe wypłaty. Cały rok 2011 był wielce udany pod każdym względem biorąc pod uwagę zarabianie na 20dollars2surf.

Ale wraz z nowym rokiem pojawiły się problemy. Zupełnie nie wiem czemu ale na wypłatę musiałem czekać dłużej niż zwykle a co najgorsze moje zlecenia wypłat począwszy od lutego 2012 czekają na realizację. Biorąc pod uwagę iż regulaminowo chyba nawet do 90 dni może wydłużyć się czas oczekiwania na wypłatę to i tak już jest to mocno podejrzane. Bardzo mnie to smuci bo do dziś dnia czyli 17.09.2012 uzbierało się trochę tych oczekujących wypłat.

Szukałem informacji na forum i o dziwo nie jestem sam z takimi problemami. Ale z drugiej strony na 20dollars2surf forum pojawiają się wpisy że po długich oczekiwaniach ludzie dostają wypłaty.

Napisałem już chyba około czterech wiadomości do niejakiego „JIM”, który zawiaduje wypłatami w 20dollars2surf ale jak na razie bez odpowiedzi.

I teraz stoję przed dylematem co o tym całym 20dollars2surf myśleć ?

Jakie są wasze spostrzeżenia i opinie o 20dollars2surf ?

Moje spostrzeżenia z mega pozytywnych przechodzą na mega negatywne.

Poczekam jeszcze trochę i definitywnie zdeklaruje się jaki wydać wyrok w sprawie wypłacalności 20dollars2surf.

frazy, które was tu skierowały:

 • 20dollars2surf opinie 2012
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Dodaj do ulubionych
 • email
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
2 komentarze

2 komentarze to “20dollars2surf”

 1. Maria

  Ja też czekam na wypłatę od 20.06.2012r. Pisałam o wyjaśnienie kilka razy i odpowiedz była „wypłata w najbliższym terminie” Myślę ,że program jest niewypłacalny i naszą pracą ktoś sobie nabija kasę, a jak tu jeszcze komuś polecić? Co o tym myślicie? Pozdrawiam serdecznie

 2. admin

  tylko że na ich forum można znaleźć dowody wypłat innych użytkowników (mam nadzieje że są prawdziwe). Mnie się wydaje że gdyby to już padło i nie wypłacało to cały net by o tym huczał a na razie to może faktycznie zwykłe opóźnienia ! do końca sam nie wiem ! trochę kasy mi wiszą 🙁

Pisząc komentarz pamiętaj aby potwierdzić że nie jesteś spamerem ! Następnie czekaj na moderację komentarza przez admina !
/* */